Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyát, hogy tudnék...

Panel kutyát, hogy tudnék picit izmositani? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Van egy 2 eves kutyam (nem pit, nem staffi)


Bar nagyon sokat setalunk, kirandulunk, heti 1x jar napkozibe is, ahol egesz rohangal a tobbivel.

Ha reggel a parkba ossze futunk mas kutyaval ott is van legalabb 20-30 intenziv rohangalas.


Jo kondiban van, combja es a valla nagyon izmos. De a hata nem, erzodik a gerince pedig nem sovany.


Alomtesoja kertes hazban van, o azert egesz nap majdnem rohangal es neki ott nagyon izmos.



Nem tudom mit tehetnek esetleg vmi vitamin vagy taplalekkiegeszito ami segithet?


Jo minosegu tapot ezzel tettem rendbe teljesen a kutyat.


2021. nov. 12. 07:16
 1/3 anonim válasza:
24%

Hogy elé minek vessző, meg mik ezek a mondatok???

XD

Amúgy vidd konditerembe

2021. nov. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok ki a kutya fitness-t : [link]

Ha meglesznek az alapok, utána pár eszköz segítségével akár otthon is gyakorolhattok napi szinten.


Elvileg a láb melletti lassú séta is nagyon jó az izomépítéshez, egyszer olvastam a kifejtését, hogy miért, de nem igazán emlékszem.

2021. nov. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyszer lattam egy tablazatot a kutya izomcsoportjairol meg melyik mozgasforma mit erosit. De elveszett az a kep, pedig lementettem.


Utana nezek koszi :)

2021. nov. 12. 08:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!