Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások? Hallgattátok ma...

Kutyások? Hallgattátok ma reggel a retro rádiót?

Figyelt kérdés
Bocskor ilyen kemény lett?

2021. nov. 12. 10:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek a 20. válaszolóval, direkt nem viszem oda a kutyámat senkihez haverkodni, nem kényszerítem rá.


Ha ide jön valaki, ő tudja, hogy van kutya és nincs elzárva sehova.


Ha olyan vendég jön aki nem szereti a kutyát, még ő is engedi, hogy a kutyám megszagolja, nem ugrik rá. Csak egy kis szagmintát vesz és lefekszik, így a nem kutyabarát vendég is el van, nem kell tiltogatni a kutyát, hogy nem szabad, mert nyilván a kutyát is érdekli ki jött be az otthonába. Igen a kutya otthona is.

Azt meg tudja már kivel nem kell haverkodnia.


Lehet kompromisszumot is kötni. Tehát annyit engedhet az is aki nem szereti a kutyát, hogy csak megnézze kijött és utána békén hagyja, nem megy oda többet hozzá.


Nem kell utálkozni, lehet békésen is.

2021. nov. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
69%

Szerencsere a kutyakat nem kedvelo ismerosok lekoptak :D


Akik hozzam jonnek tudjak kutyak vannak, fogjak oket udvozolni. Nem ugralnak csak mennek oda farokcsovalva.


Nem fogom oket elzarni.



Utcan nem engedem oda oket senkihez sem.

2021. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%
20-21 igen, de a műsorban szélsőséges eseteken élcelődtek. Pl. hogy valaki vendégnek lepisilte a lábát a kutya. Azért ez nagyon nem mindennapos. Csak már-már úgy volt beállítás, mintha ez lenne az általános és még ezt is tolerálni kéne a vendégnek.
2021. nov. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Így van 23as ahogy mondod. Meg volt a műsorban egy Anett nevezetű lány, és jó bunkón mondta neki bocskor, hogy neked is azért van kutyád, mert nem jött össze a gyerek... Szóval eddig se bírtam bocskort de mostmar főleg nem
2021. nov. 14. 09:45
 25/27 anonim ***** válasza:
56%
Akkor csak a szokásos polgárpukkasztás. Csak nem értem, ha nem kedveled, miért hallgatod? Ott van a Sláger FM, ők kutyakiképzőt is hívtak már a reggeli műsorba, ha ilyen téma volt.
2021. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem, de visszahallgatom :D :D
2021. nov. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

irodában kénytelen vagyok hallgatni a csodás műsorukat, bár igyekszem nem figyelni, néha meghallom, h miről beszélnek.


az egész műsor vér ciki a félművelt, nem létező angoltudásával menőző Lovásszal („szvörd” stb.) a dögunalmas boomer Vogával.


Bochkor sosem volt egy lángész (sztem csak 1 fokkal értelmesebb egy igénytelen átlagproletárnál), így nem tudom, érdemes- e komolyan venni azt a sok baromságot, amit összehord.

(mondjuk azt fel nem tudom fogni, hogy pl Anett hogy tud elviselni egy ilyen buta bunkót).


nem igazán tudja elviselni az eltérő véleményt, és képtelen nem szélsőségekben gondolkodni.mivel láncdohányos és aszott testű, nyilván nincs oda a biciklisekért (hisz akadályozzák is a mester, mikor hazafelé vezet), feltételezem a kutyákért sincs oda, így ebben a témában is a saját hülyeségeit nyomatja.

gondolom, a rendkívül értelmes rajongói el is elvárják, hogy minden témában szélsőségeken röhögcséljenek, mint pl. vendég lepisilése, de az egész téma nevetséges. engem egyedül az zavar, ha mondjuk kint állok a folyóparton, és vkinek kutyája sárosan rám ugrik. normális ember nem várja el, hogy a házigazda bezárja a kutyáját.

2021. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!