Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire népszerű fajta...

Mennyire népszerű fajta nálunk a Shih tzu? Sokan foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Szukát szeretnék,és nem tudom,hogy egyenlőre idén még tudnék-e belőle beszerezni.Akinek volt is csak kanja lett volna december végére.(az nem is baj,hogy december vagy január,vagy akár nyár eleje,csak hát kan,nekem mindenképpen szuka kellene. :/)


A többi fajtából találtam még februári párosítást is,de hiába hasonlóak sem a máltai,sem a yorkie,sem a havanese nem fogott meg igazán,de még csak a Lhasa se..

Nem is értek hozzájuk igazán,a szőrüknek is némileg más igénye lenne.


Tudtok esetleg valakit aki még idén rendelkezik vagy rendelkezni fog Shih Tzu szukával,és el is adja azt? (Tudom,hogy a szukák többségét megtartják,de hát próba cseresznye,csak nem lehetetlent keresek..)



2021. nov. 15. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2021. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Eddig azt hittem a Shih-Tzu az a hazánkban is népszerű Wing Tsun egyik alfaja...
2021. nov. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi első <3

Hajjaj,azok az árak nagyon euro gyanúsak,túl össze-vissza.De elvileg üllői,ha felhívom lehet kerekebbet mond forintban,ha tippelnem kellene ez kb 1000 eurós ár lenne.:p

2021. nov. 15. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!