Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel törlitek, mossátok fel,...

Mivel törlitek, mossátok fel, (sima viz, fertőtlenítő..?) ha a kiskutya bepisil, bekakil szobatisztaságra nevelés alatt?

Figyelt kérdés
2021. nov. 19. 22:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve aki bent tartja a lakásban, az éjszakais kiviszi a kutyust?
2021. nov. 19. 22:08
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha parkettára vagy csempére, akkor feltörlömszárazra a pisit, a kakit kidobom, és utána alaposan Domestossal felmosom azt a részt, de naponta többször, akar 2 szer 3szor is felmosom a lakást, mert a lábaival minden koszt szérhord, meg ha beengedem az ágyamba az előtt megmosom a mancsait
2021. nov. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Éjszaka a pelusra pisil, és reggeli sétakor kakil, már nagyon ügyesen megtanulta 1es vagyok
2021. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Vízbe ajax és egy kis hipo (csempére)
2021. nov. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Savic fertőtlenítő spray-t használok, Zoopluson lehet rendelni, nem ártalmas az állatokra. A kutyabalesetekre is és a tengerimalacaim dolgainak a tisztítására is ezt használom.
2021. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Már nem is emlékszem, mit használtam. De nem kellett éjszaka kivinni (közepes méretű, 8 hetesen hoztuk el)
2021. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Éjszaka is kivittem ameddig kellett,persze.

Én Sanytolt használok mindig,citromosat akkor is,ha nem a kutya miatt mosok fel.

Fertőtlenít,de kisállatokra ez nem veszélyes.Van olyan amelyik igen,kiskutya meg mindent megnyal..:D

2021. nov. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

10 hetesen hoztam el a kutyámat,vagyis pár nap múlva lett volna 10 hetes


Lakásban lakunk.


Én első perctől kezdve levittem a hátsó udvarra.


Nem volt pelusozás.


Én 23 óra körül vittem le az első kutyámat is. Így nálunk az utolsó séta az 23 óra körül volt. Hátsó udvaron meg a ház körül. Aztán azon a héten megkapta a 3. oltását. Rá pár napra már járkáltunk mindenfelé. Egy órát tuti lent voltunk. Mindig megvártam egy pisit és egy kakit.


Nálam szoba kennelben volt éjszaka.


Hajnal 4-5 környékén ébresztett,nyikorgott akkor öltöztem és rohantam le vele.


Fél órát mindig lent voltunk kb.


Aztán 7 körül keltem, akkor is le vittem.


Utána pedig jött velem melóba fél 9 kor indultunk.

Napközben a melóhelyen szerencsére volt lehetőségem kivinni őt.



Nagyon hamar beálltak az időpontok. 16 hetesen fixen szobatiszta volt,baleset nélkül. Igaz ehhez voltak fix séta időpontjaink. Illetve figyeltem a jelzéseit. Akkor is lementünk ha járkált nyikorgott vagy ha csak a bejárati ajtóhoz indult. Nagyon kemény 6 hét volt. Úgy néztem ki mint a mosott kaka :DDD


De megérte :)


Én ecetes vizzel mostam fel,mivel ez semlegesíti az amóniát. Illetve Get off nevű szagtalanító sprayel is volt,hogy takarítottam.


Napi többször felmostam ecetes vízzel.


Igazából csak ezzel nem volt pisa szag a lakásba.

2021. nov. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Maya Bunnyheart ***** válasza:
Ecetes víz az egyik legjobb módszer mert az ecet szagtalanít, a másik az enzim alapú felmosószerek (Frosch,Sanytol). Az ammónia tartalmú felmosószerek nem ajánlottak (Domestos,Floraszept) mert ezek arra ösztönzik a kutyát hogy újra odacsináljon.
2021. nov. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En ugy oldottam meg, hogy elmentem a Kikaba, vettem 10db akcios pokrocot ... 5db-al letakartam mindent, 5db maradt tartalekban ... aztan idonkent kicsereltem oket, amik elkoszolodtak azokat kimostam es kesz ... megint csere :)
2021. nov. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!