Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik valami vitamin ami...

Létezik valami vitamin ami gyorsítja a szőrnövekedését a kutyának?

Figyelt kérdés
Van egy puli keverék kutyám már hatalmas loboncos szőre volt és alá pállott a bőre is olyan nyár elején kb le lett nyíratva növöget a szőre de nem mindenhol egyformán pl a nyakánál még kicsit kopaszos máshol már jobb de ugye nehezen nő és most itt vannak a hidegek.Kicsit szipog szegény biztos meghűlt kicsit míg nagy szőre volt ritkán volt ilyen.Mondjuk ha a házba van akkor védve van a hidegtől mert tavaly megcsináltam szigeteltre az egészet és jó idő van a házba de ugye ha ki jön akkor lehet kicsit fázik.Szóval kicsit nőhetne gyorsabban is a szőre.

2021. nov. 25. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Macseknál a prémium táptól szép a bundi. Vetri DMG oldat ami immunerősítő. Drága, de én úgy veszem észre, hogy nagyon-nagyon jó.
2021. nov. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak akkor nőtt hosszú, gyönyörű bundája amikor átvettem a táplálását és nem az ócska, színezett 4% hústartalmú tápokkal etettem tovább, hanem jobb minőségűvel:

Premiere Best Meat

Brit Premium

Josera

Bosch

A lényeg az összetétel.


Étrendkiegészítőből a DMG tartalmúakon kívül sokat segíthet még a lazacolaj, sörélesztő, ligetszépe olaj, illetve vannak kifejezetten szőrre-bőrre kifejlesztett vitaminkeverékek is.

Egész főtt tojás is segít rendszeresen adva.

Ha még jobban rá akarsz segíteni vehetsz még neki funkcionális jutalomfalatot, ezeknek az összetétele úgy van kialakítva, hogy tartalmazzon kis mennyiségben olyan tápanyagokat, amik támogatják az egészséges ízüketeket, vagy fogakat, vagy épp szőrt. Ilyen pl. a Sam's field vagy a Brit, Canvit márka.

2021. nov. 25. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
sörélesztő, lazacolaj, prémium táp
2021. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!