Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a kutyáknak való táplálék kiegészítőkről, parazita ellenes szerekről?

Figyelt kérdés

Advantix

Foresto nyakörv

Drontal tabletta

Vetri DMG

porcvédő C11

Kutya béres Csepp


Melyiket volna érdemes megvennem a leendő kutyinak?



2021. júl. 26. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a kérdés?


Kullancs, szívféreg, fonalféreg ellen védekezned kell. Szinte mindegy mivel, ha az normális készítmény. Rengeteg féle van, nem csak a fenti 1-2 verzió.

Porcvédő nagytestű kölyöknek kötelező, kistestűnek erősen ajánlott. Millió fajtája van ennek is.

Vetri DMG és béres csepp viszont felesleges egészséges kutyának.

2021. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld.

Hogyan válasszam ki a készítéményeket?

A felsorolt készítményekről mennyire jók a tapasztalatok? korábbi kérdésekben láttam, hogy többen nem ajaánlják a Bravectot pl. De a Forestot jobban, bár ott is láttam hogy volt kuallancs. Talán az Advamtixre em láttam még hogy írtak volna problémát.


A féreghajtókná a Drontal mennyire számít jónak?

És a C11 a porcvédők között? Abból nagyobb ksizerelést árulnak, az olcsóbbikból (nem írtam fel a nevét) kisebb kiszerelést.

2021. júl. 26. 22:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként demodexes volt, amikor az álaltvédők megmentették, de mostmár ha jól tudom elmúlt. De ezért gondoltam hogy az immunrendszerét majd támogatom, ha idekerül. (még csak Facebookon láttam a blökit).
2021. júl. 26. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A nyakörvek sosem olyan stabil hatásúak, mint a tabletták vagy a spot-onok. De a spot-on sem mindig elég jó. Próbálgatni kell, melyik kutyának mi válik be. Én Bravectozok már 8 éve 3 kutyánál, teljesen elégedett vagyok vele. Sok ismerősöm szintén ezt használja.


A Drontal nem véd szívféreg ellen, így mellé használni kell mást is. (A szúnyog elleni nyakörvek itt semmit nem érnek.) Viszont a szívféreg elleni tabletták egyéb férgek ellen is jók, így kár a Drontalt használni.

2021. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Scalibort használok, ha megfelelő helyről veszed jó árban van, sokáig használ, és igazán hatásos. Egyetlen kullancsot sem találtam azóta a kutyában, pedig sokat túrázunk, ő pedig sokat hempereg. Ha olyan helyre megyünk este ahol rengeteg a szúnyog, pl vízpart, akkor természetes szúnyogriasztó szert is használok emellé, a biztonság kedvéért, bár a Scalibor is véd ellenük. Táplálékkiegészítőként jelenleg csak Brit Care (1 literes, szintén elég jó áron) lazacolajat kap, amit nagyon szeret is. A bérescsepp is jó ötlet, egy mentett kutyának az első időkben sosem árthat kicsit segíteni az immunrendszerét.
2021. júl. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


4 melyik jó szívféreg ellen is?

2021. júl. 27. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!