Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok ilyet?

Hol találhatok ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy mentett kistestű kutyusom, nagyon fázós, ráadásul bőrproblémái is vannak, nyírni is szoktuk.

De ugye most már olyan hideg és nedves van, ezért muszáj lesz neki venni valamilyen kutyakabátot. De nem akarok rózsaszín díszeset hanem valami egyszerűt. És a lényeg az lenne hogy ilyen overál szerűen hosszú lábai legyenek, csak a mancsa legyen kint. Ez azért fontos mert egyrészről allergiás érzékeny a bőre és így védi amikor a nagy fűben sétálunk, másrészt meg nem ázik-fázik át olyan hamar.

Mielőtt rögtön ítélkeznétek, nem cirkuszi majmot akarok csinálni a kutyámból, én is utálom és ellenzem de ez most a kutya érdekében van.


Hol találhatok ilyet?


2010. szept. 5. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy talán te is tudsz ilyet varrni /varratni :)

És nagyobb kisállat boltokban vagy esetleg Fresnap

2010. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


érdemes szétnézned...talán van megfelelő darab :)

2010. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Septimius ***** válasza:

[link]


Ennél a cégnél mindenfajta méretben és színben találhatsz kutyaruhákat!

2010. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Freschnapf-ban is van választék. Oda be is viheted a kutyát és rá is próbálhatod.


[link]


És a többi:

[link]

2010. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fresnapf-ban van elég sok fajta én is ott vettem neki egy nagyon meleg pirosat
2010. szept. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Fressnapfban vettem ilyen overall szerű kisruhát, igaz nem most volt, hanem pár éve. Nézz körül, fel is próbálhatjátok a ruhákat.
2010. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!