Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak hol találhatok ilyet?

Anyukámnak hol találhatok ilyet?

Figyelt kérdés

Közeleg a születésnapja és arra gondoltam, hogy veszek neki olyan számítógépes játékot, ami főleg a műveltségre épít. Honfoglalót szereti, sokat játszik vele. Régebben a Legyen ön is milliomos c. műsort nézte.


Létezik ilyen jellegű számítógépes játék?


2011. szept. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyen ön is milliomost nem tudom, hogy van-e,de a honfoglalót szeretem. Van honfoglaló társasjáték, meg volt legyen ön is milliomos társasjátékom is, de azt hiszem már nincs meg:(
2011. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van Legyen ön is milliomos szg-es játék, nekünk volt!!! [link]
2011. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de vásárolni szeretnék valamit neki, mert egy linket nem tudok becsomagolni és átadni :)
2011. szept. 7. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Magyarország kvíz társasjáték, most találtam egy oldalon. De biztos vannak nagyobb áruházak felétek. (Tesco, Interspár, metro, Auchan, stb. Ott nézd meg, biztos találsz valamit. Interspárban van játék osztály,(sor) elég sok féle van:)
2011. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De hogy számítógépes van-e, azt nemtudom
2011. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem ezt a kérdést tedd fel a számítógépekkel kapcsolatos témakörben, ott tuti tudnak majd neked segíteni
2011. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!