Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Műtét előtt álló kutyának...

Műtét előtt álló kutyának milyen vitamint adnál?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz a műtét.

És utána mit adjak neki enni? Valami húsleves félét gondoltam főzni neki. Csak az nem tudom jó ötlet-e mert barfos. Vagy esetleg ha darálva kapná a húst? Engem amikor műtöttek akkor utána 2 napig csak pépeset lehetett enni, azért gondoltam. Biztos majd az orvos is mond valamit. De inkább előre tájékozódnék.


2021. nov. 26. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen műtétről van szó?


Van ami előtt/után szükséges a különleges bánásmód, de van aminél teljesen fölösleges.

2021. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen mutet? Az sem mindegy.


Barfoztok akkor daralthus, daralt csontos lehet szerintem, de ez mutettol fugg.

2021. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha emésztőrendszeri a műtét, akkor a dokival beszéld meg mivel etethetsz és mivel nem. Ha foggal kapcsolatos, akármilyen puhább étel megteszi, a nyerset kerülném ha seb lesz a szájüregben.
2021. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet a doki mond.
2021. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy csomó van a hasán 😥 de ilyen bőr alatti, nem tudom mekkora vágás lesz. 30 kg-s kutya, 4-5 cm-s csomó.
2021. nov. 26. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy ez különleges étrendet kívánna.
2021. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A műtét napján semmi kaja. Utána pedig a szokásos étrend, amikor már hajlandó lesz enni. Az altatáshoz használt tubustól némelyik kutyának érzékeny lesz a torka.
2021. nov. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%
Műtét előtt és a lábadozási idő alatt Vetri DMG,DMGuard,VetGuard természetesen ezek közül csak egy félét. Ami az etetést illeti én műtét után könnyebben emészthető húsokat/csontost adnék, és egy darabig ugyan azt a menüt hogy nehogy esetleg hányjon/hasmenése legyen (mert az is gyengíti a kutyát)
2021. nov. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vetri DMG!

Tényleg zseniális cucc, nincs benne semmi nagyon speckó, így szinte 100 hogy nem fog bezavarni és az orvos se fogja azt mondani hogy inkább ne, de azért persze inkább szólj neki róla. Általános immunerősítő egyébként, és nem csak kutyáknak, de macskáknak, vagy kisebb állatoknak is lehet adni . Kúraszerűen

2021. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!