Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutya idegentestet nyelt...

Ha a kutya idegentestet nyelt le,mennyibe kerül kb egy gyomor vagy egy bélműtét?

Figyelt kérdés

Fővàrosi árakra lennék kíváncsi elsősorban.

Nem biztos,h szükség lesz műtétre,de erre is fel kell készülni.



2021. dec. 5. 05:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ez mindenhol más és sokmindentől függ, de szerintem 100 ezer körül+ előtte lévő vizsgálatok( röntgen, vérvétel, stb.)+utána esetleg gyógyszerek.
2021. dec. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,h kistestű,tacskó kutya.
2021. dec. 5. 06:13
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Mit nyelt le?
2021. dec. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gumilabdából egy kisebb darabot.Azt nem tudom,h egészben e,vagy szétrágta.
2021. dec. 5. 07:01
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos, hogy műteni kell. A kiskutyák folyton lenyelnek ezt-azt, amit nem kéne. Hátul kijön. Ha minden alkalommal orvoshoz vinném ilyen esetben, már milliókat hagytam volna ott…Ha viszont azt veszed észre, hogy szarul van, rossz a közérzete, hányt, azonnal doki.
2021. dec. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem mutatja hogy baja lenne tőle ne vidd dokihoz .

Még ha egy ki állítási kutya lenne ami egy vagyont ér...

Hashajtózd be,+itass vele tejet, tedd ki az udvarra az kipucolja .

Én a macskával csináltam...

Nagyszerűen érzi magát azóta is :)

2021. dec. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Én is olyan 100.000Ft-ra tippelnék, műtét, röntgen, altatás, vérvétel.Szóval mindennel együtt.
2021. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Kijön az hátul, figyeld majd a székletét! Ha nem lenne széklete, hányna, akkor azonnal orvos!
2021. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Hogy van a kutyus? Szerintem is kijon amúgy, de próbáljátok erre figyelni, hogy ne egyen meg semmit. :)
2021. dec. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ah,a gumi labda szerintem ki fog jönni,főleg hogy akkorát nem tud lerágni belőle amekkora egy műtétnyi gondot okozna.

Persze ettől függetlenül nem mondom,hogy ne menjetek dokihoz,csak nem villog úgy a vészjelző ilyenkor mint mondjuk egy szúrós tárgy esetében.


1-2 napig simán nem lesz semmi baja,ha megvárod hogy kijön-e vagy sem,a lenyelt tárgyak (ha csak nem szúrnak/vágnak) nem okoznak hirtelen halált.

Bőven észre lehet venni,ha valami nem stimmel:

-Öklendezés

-Szorulás

-Rossz közérzet

-Puffadás

Ezek mind napok alatt jönnek ki a kutyán,ha baj van.

Ha sűrűn nyalja a száját és nagyobbakat nyel mellé akkor kihányni fogja,az sem baj.Ameddig ki próbál jönni addig minden oké.

2021. dec. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!