Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mit jelent, ha egy idegen...

Az mit jelent, ha egy idegen kutya engem nem ugat meg, de egy másik random idegen embert aki előttem megy, azt megugatja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%

Velem is mindig ez van, ha valaki előttem megy rendre megugatják, volt, hogy acsarkoeva, nyáladzva, vicaprgott, tépte a kerítést. Jövök én is egy pillanat alatt megnyuszik, fülek, farok leenged, nyelv kienged, semmi támadás.

De ha épp mögöttem jött valaki, akkor meg fel se kelt, csak felnézett, mögöttem jövőre meg ugrott.

Vagy volt, hogy szinte barátkozott velem kerítésen keresztül.

Imádom a kutyákat, menhelyen sok kutyusnak segítettem, akikről a gondozók lemondtak.

2021. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%
Kutyak azonnal megerzik ha akarkinek/barkinek negativ a rezgese amit a kulvilag fele sugaroz. Illatokbol is kiszurjak, ha valakivel valami difi van ... ez lehet felelem, feszultseg, zavarodottsag (ilyesmik) - de a mozgas, viselkedes is ilyen es persze a hangok . Az ilyen embereket es allatokat ugatjak meg a kutyak.
2021. dec. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%
Te különleges, nagyon magabiztos és tiszteletre méltó kisugárzással rendelkező ember vagy és a kutya megtisztel. Ezt akartad olvasni?
2021. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lehet őt jobban érezte idegennek, veszélynek.

de semmit nem jelent.

2021. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Neked kolbasz szagod van, a masik biztos macskaszagu :)))
2021. dec. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!