Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mit jelent, ha egy idegen...

Az mit jelent, ha egy idegen kutya engem nem ugat meg, de egy másik random idegen embert aki előttem megy, azt megugatja?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az ég világon semmit. Remélem megnyugtattalak. Üdv
2021. dec. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Azt hogy tőled nem fél.
2021. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy kiugatta magát arra az időre, megnyugodott a kis lelkiismerete, és mire te odaértél, addigra már mással volt elfoglalva. :)
2021. dec. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Az is lehet, hogy amúgy nem ugatós típus, csak az a másik váltotta ki belőle, ehhez még egy jellegzetesebb szag is elég lehet (nem a fürdés hiányára gondolok).

Vagy már megunta, elfoglalta magát mással, vagy egy kalap alá vett téged meg a másik embert de ez csak akkor, ha max 5-6 méterre voltál tőle és aránylag egyszerre voltatok annál a teleknél

2021. dec. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%
Megérzik az állatok,a kutyák és cicák is,a lovak is,a majmok is,meg még nem tudom melyik,mindegy,szóval megérzik hogy melyik ember nem kedveli az állatokat,vagy melyik az aki állatkínzó,és tőle félnek,ezért ugatják meg.
2021. dec. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
6- ez hülyeség. Én pl rohadtul utálom a kutyákat, mégse szoktak megugatni, sőt a kóbor kutyák sokszor oda is jönnek hozzám ismerkedni nagy "örömömre"..
2021. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
7. Attól hogy utálod a kutyákat, még nem biztos hogy a mozdulataidból is leszűrik.
2021. dec. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
7.:A mama azt mondja,hogy mindig az a hülye,aki mondja.
2021. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem egy ismerősöm van aki állatbarát, van köztük olyan aki menteni is szokott mégis megugatják. Ez nem mindig van úgy. Persze ha valakiből a gyűlölet árad megérzik, de nem csak azokat ugatják, elég egy erősebb terület védő ösztön, és bárkit megugat aki idegen
2021. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
semmit ,kerítés mentén ugat majd a nyitott kapunál nem majd a kerítésnél ismét . kutyák nagy rész unatkozik
2021. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!