Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az elektromos kutyakiképző...

Arktika kérdése:

Az elektromos kutyakiképző nyakörvek a gyakorlatban is működnek?

Figyelt kérdés

Amikor a kutya eltávolodik a gazdájától, és jelez a nyakában lévő készülék,akkor vissza fog menni hozzá?

Láttam már pár videót de csak beszéltek benne


2021. dec. 19. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Magától nem fog visszamenni.

Meg kell neki tanítani, nem fogja kitalálni, hogy mit is akarsz.

Ha a behívás alapvetően már megy neki, akkor van értelme, méghozzá olyan szempontból, hogy az elvonó ingerről, ami miatt nem rád és a behívásra figyel, kicsit kizökkenti.

Szóval hasznos lehet, de önmagában semmit nem fogsz elérni vele, a téged magasról lesz.ró kutya nem lesz attól jól behívható, hogy ráteszed.

Ja, és ha veszel ilyet, érdemes a berregő funkciót használni, hogy ne egy kellemetlen élménnyel kapcsolódjon össze neki a behívás. Ja, és nem a készülék jelez magától, hanem a gazda távirányítón keresztül, amit nagyon nem mindegy, hogy mikor, milyen helyzetben, hogyan tesz meg.

2021. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Meg kell tanítani a kutyát, hogy tőled jön a jelzés és mi a célod vele. Ha csak simán rárakod és ha távol van, megnyomod, lehet, hogy a világból is kiszalad, mert nem érti, hogy mi történik.


Általában tiltásra szokták használni vagy süket kutyáknál rezgő funkcióval a behívásra.

2021. dec. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy mukodnek ... de egy igazi szemetseg amit a kutyad ellen elkovethetsz. En mar sokszor gondolkodtam rajta (ez a mocsodek kutya siman megerdemelne neha) ... de persze ez csak az en szerencsetlensegem! ... mindig belatom. Szeretnek kibaszni vele, de nem akarom bantani ... ezert nem fog elektromos nyakorvet kapni - pedig megerdemelne!!! :))))
2021. dec. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3+

Basszus tudja, hogy mit irtam es most itt röhög mellettem :)))

2021. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!