Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éve kaptam egy 1 éves...

Fél éve kaptam egy 1 éves Pulit! Régi gazdájánál kutyaszalámin élt. Próbáltam mással is etetni, köszöni nem kéri. Egyszer 3 napig nem adtam neki szalámit csak jó minőségű kutyatáp drazsékat, meg se ette. Muszáj volt szalámi adni neki. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
máj. 1. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Addig nem adsz neki mást,amíg meg nem eszi amit elé raksz.


Lehet 5 napig nem eszik majd,majd 6. napon fog.


Csak sztrájkol.


Kutyaszalámi nem annyira teljes értékű és ő fiatal kutya.


Szóval fontos lenne jó minőségű tápot megenné.


Minden nap elé rakod, 10 percig előtte van, nem eszi elveszed, másnap ugyan ez. Előbb utóbb megeszi,te minden nap adsz lehetőséget,hogy egyen. Ő nem él vele.

máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak tudnám miért erőltetitek azokat a sz@r tápokat mindannyian? Hús!! Húst adjatok!
máj. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálhatod a BARF etetést (persze előtte utánaolvasva). Vagy főzhetsz neki. Vagy ha bírod anyagilag, vehetsz neki Petchef főtt ételt. Van bőven lehetőség. A tápot beáztatni próbáltad? Ha életében nem látott olyat, egyszerűen nem biztos, hogy kajaszámba veszi. Jó minőségűn hús alapú tápot értesz? Esetleg próbálhatsz más márkát, vagy a márkán belül más ízesítést is.
máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogait sem ártana megnézetni
máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy kisebb kiszerelésű kölyöktápot. Kb 5 dekányit meleg vízben beáztatsz. Vacsorakor belekevered a szalámiba villával összetörve a szalámit is. A szalámiból kevesebbet adjál a szokásosnál. ha megeszi már biztosan, jöhet még több táp-kevesebb szalámi. Ez pár napig tartson, ne naponta csináld.
máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5-s vagyok.

Az utolsó mondat helyesen: pár naponta emeld a táp adagot a szalámiba. Vagyis, amikor már simán megeszi, akkor lépj tovább.

máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2.es


mert nem mindenkinek való a barf etetés azért!


Én is nyersen etetem a kutyámat,de ez egy olyan dolog,hogy nagyon körül kell járni,fokozatosan mindent bevezetni stb amit nem minden kutya gazdi fog megcsinálni. Nyers etetéshez hely kell,utána járás stb. hús források keresése,majd menj el a húsért porciozzál,tedd rendbe a konyhát. Változatosan mindenféle húst belsőséget kapjon. Nem való mindenkinek!!


Ha fél vállról van véve akkor egyoldalú lesz az etetés és több kárt csinál vele mint hasznot.


Én nem is ajánlom boldog boldogtalannak a nyers etetést.

máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!