Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások, miért ugat állandóan...

Kutyások, miért ugat állandóan a szomszéd két kutyája?

Figyelt kérdés
Kertes ház, nagyjából 50 nm-es kertrészük van. Két labrador. Megörülök tőlük egész nap ugatnak. Nem tudok kiülni nyugodtan a teraszra mert reggel mikor elmegy a gazdi rákezdenek és tart este 8ig míg haza nem ér. Ez 3 éve megy. Foglalkozik velük hétvégén mikor ráér. De hétköznap unatkoznak és az agyamra mennek.
2021. dec. 23. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A hétvégi foglalkozás nem elég nekik.
2021. dec. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
A szomszédod baromi felelőtlen. Ha reggeltől este 8-ig nem lennék otthon, nem tartanék kutyát. Napi 3-4 órát kéne velük foglalkozni, amiből legalább 1 óra séta kéne legyen. Gyanítom ez talán heti egyszer, hétvégén valósul meg. Szegény kutyák…és szegény szomszédok, akik az ilyen nyomorultak miatt szenvednek a kutyaugatástól. Én is átéltem ezt éveken keresztül. Beszélj a szomszéddal, hogy nevelje meg a kutyákat és vagy foglakozzon velük normálisan, vagy adja őket törődő helyre.
2021. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sétáltatni hétközben tutira nem szokta őket. Szerintem csak hétvégén futtatja meg őket. Ha otthon van beengedi őket éjjelre így este legalább nem ugatnak. De akkor is baromi fárasztó volt ma is a karácsonyi sütés közbe zárt nyílászáróknál folyamatosan azt hallgattam ahogy ugatnak.

Szólni a jó viszony miatt nem szeretnék úgysem fogja őket elvinni mert full egyedül él nincs más senkije. Inkább próbálnám megérteni már arra is gondoltam napközbe dobok be nekik kaját vagy bármit csak legyen csend. De gondolom nem ez a bajuk.

2021. dec. 23. 22:02
 4/16 anonim válasza:
90%
A mi szembeszomszedunk kutyaja is orakig képes ugatni a semmit de ez még hagyján, ha másik kutya, vagy barki elmegy a kapu előtt izombol nekiugrik 5x,6x dongeti Úgy hogy szerintem 10 utcanyira is halljak és a tulaj leszarja..
2021. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Keresd meg a polgármesteri hivatalt, jegyzőt, 2-3 naponta jelentsd be (de ne e-mailben).
2021. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
24%
Szólhatsz neki, de nem köteles tenni semmit. Az, hogy napközben ugatnak, nem ütközik semmiféle szabályba, törvénybe. Vagy leülsz vele elbeszélgetni és hátha együttműködik (ismétlem, nem kötelessége), vagy elviseled.
2021. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
#6 csak mert valami még nincs törvénybe foglalva, nem jelenti azt, hogy jól van az úgy. Kevés idegölőbb dolog van az egész napos kutyaugatásnál, az ilyenektől elvenném a kutyát, ha nem képesek megnevelni.
2021. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

Mindent szabad, amit nem tilt törvény?

Törvény kell ahhoz, hogy valaki ne legyen birka?

2021. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Három éve hallgatod az egész napos vonyítást és még nem mérgezted meg a dögöket? Te egy szent ember vagy :)
2021. dec. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

A labi munkakutya. Feladatot kell neki adni. Durva,h ezt nem tudja a szomszed.

Na meg a hideget se birja. Azert is ugathat,mert fazik.

2021. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!