Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Éjszaka mellémhugyozott az...

Éjszaka mellémhugyozott az ágyba a kutyám, ott ahol Ő is alszik, miért?

Figyelt kérdés
Szarni már nem szarik be hónapok óta, de ha pisilni kell akkor azt csakis az ágyamba teszi ahol Ő meg én is alszok.
2021. dec. 27. 14:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ideje elkezdeni normális gazdát keresni annak a szegény kutyának.
2021. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
9%
Nekem 4 kutyám van, mind a néggyel együtt alszom, sajnos 2 egyáltalán nem szobatiszta, így kb. minden másnap beszarnak behugyoznak az ágyamba, de különösebben nem zavar, ha gyerekem lenne az is ezt csinálná. 27N
2021. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
84%

"Nagyon megvertem már rajtakapáskor, már retteg mikor látja hogy ágyneműcsere van...."

Valaki vegye el tőle szegény állatot, de gyorsan! 😭😭

2021. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
40%
Na ne kábítsatok! A kutya, vagy a macska nem csinál oda, ahol alszik! Lehet, hogy rászarik a perzsaszőnyegre, vagy a kanapé mögé, esetleg a cipődbe, de alvó helyre soha!
2021. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

De nekem Ők a társaim és velükalszom. Sőt a másik annyira megszokta hogy egyedül vagy paplan nélkül nem is alszik. Ha nem vagyok otthon átmegy és bemászik a családtaghoz hogy Ő márpedig emberrel akar aludni.


Én sem most kezdtem a kutyázást hidd el, ez az első ami kifog rajtam.

4 hónap után mikor napokig szobatiszta majd egyszercsak gondol egyet és kihugyoz az ágyból.


15 fok van a lakásban, odakint mínuszok, a másik kutyám is van hogy nem akar kimenni az ágyból, inkább tartogassa mert fázik meg lusta.

De nem nyomja be az ágyba.. oda arra helyre ahol Ő is fekszik mint a másik.

Szép szó nem használt az első hónapokban. Most ott tartunk hogyha erőteljesebben rászólok már nyom egy kis pisit félelmében.

Nem igaz hogy nem tudja összekapcsolni hogyha ágybapisil akkor verés...

2021. dec. 27. 14:45
 16/43 A kérdező kommentje:

Pontosan 14-es!

"Na ne kábítsatok! A kutya, vagy a macska nem csinál oda, ahol alszik! Lehet, hogy rászarik a perzsaszőnyegre, vagy a kanapé mögé, esetleg a cipődbe, de alvó helyre soha!"


De épp ez az hogy ez pont oda pisil ahol alszik. Meg szarás téren szobatiszta, pisi téren meg nem?


Állatorvos azt mondta rakjam be egy kis dobozba és akkor megtanulja tartogatni mert magaalá nem csinál.


Kapott 1 nm-es szobakennelt, benne párna minden. Párnáját mindig telihugyozta.

2021. dec. 27. 14:48
 17/43 anonim ***** válasza:
84%
Jó, ezzel nem lehet mit kezdeni. Ha neked ez az ingerenciád, hogy a kutyád az ágyba hugyozik és ha te a rossz nevelés miatt szereted verni, egészségedre.
2021. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
91%

Pföh, milyen igényes vagy. Sajbálom a munkatársaidat akik melletted dolgoznak és egész nap szagolhatnak. Tiszta fertő.

Ha lenne eszed kitennéd a szobádból. Mondjuk vehetnél neki egy szoba kennelt amibe raksz wct. Ha ott is összehugyozza magát legalább könnyebb lenne takarítani.


További jó húgyban hempergést!

2021. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Mi lenne a normális nevelés???


Nem hajlandó tartogatni. Ha kihordom kétóránként akkor már kb egész jól szobatiszta, de se nem szól, se nem megy ki az ágyból, kinyomja oda ahol Ő is alszik... még csak arrébb sem ment nagyon.

Kakilni meg már hónapok óta nem kakilt be.

Ha lenne egy fix hely pl az ajtó elé... de neki a fix hely az ágyam, vagy a saját párnája a konyhában.... Persze ha az ágyban jön rá nem megy ki a konyhába a párnához.

Lustaság és rosszindulat szerintetek nem létezik az állatoknál? Zugkennelből, disznóólból lett vásárolva, lehet ez a gond.

De ha eladom akkor nem ágyban fog lakni hanem egy kis ketrecben a disznóólban valami neppernél.. de magának csinálta, ilyen sora sehol nem lesz mint nállam.

2021. dec. 27. 14:56
 20/43 A kérdező kommentje:

1 hónapot már a szobakennelben is töltött, abban is csakis a párnájára hugyozott. AKkor is ha ki lett belőle víve kétóránként.


Míg szabadon a lakásban egész jól bírta már, kivéve amikor megint ágyneműt kellett mosni.

2021. dec. 27. 14:57
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!