Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gond, ha a kutya néhány...

Gond, ha a kutya néhány hónappal korábban kapja meg a veszettség elleni oltást?

Figyelt kérdés
3 kutyánk van, kettőt április végén-május elején kell oltatni. A harmadik kutyus új, ő augusztus elején kapott oltást a menhelyen. Jó lenne összehangolni. Vihetjük majd mindhármat egyszerre tavasszal?

2021. dec. 28. 19:46
1 2
 11/11 anonim válasza:

Negyes vagyok. En nem szeretnek hires utolso mondatokat leirni, es lekopogom, es nem, nem felelotlen vagyok, de:


Nekem oszinten meg nem fordul a fejemben hogy a kutyam megharapjon valakit. Akarkit. Se jellemebol, se nevelesebol adodoan. Porazon van kint, bent pedig zart magas keritessel.


En igy latom jonak es csupan a velemenyemet illetve az allatorvos ajanlasat irtam le. Tudom hogy az ordog sosem alszik, de aki ismeri a kutyajat szerintem tudja mirol beszelek.


Ha valakinek hamis a kutyaja, fel ettol a kockazattol, barmi is legyen mogotte, oltassa 12 havonta, ahogy szabalyozva van, de hamarabb egy honappal se. Megviseli a szervezetuket feleslegesen. A masik, hogy mi nem siman a veszettseg ellenit szoktuk kerni, hanem a kombinalttal osszekotve ketto szurit is kap.

2021. dec. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!