Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten hol találhatnék...

Budapesten hol találhatnék olyan szállást ahol kutyával is fogadnak?

Figyelt kérdés
Január 2-9 ig lenne szükség a szállásra. A kutyus kicsi, mindössze 3 kg, de beteg. Pesten műtötték és a fenti időben, amikor kontrollra, varratszedésre stb. kell vinnem fontos lenne, hogy Pesten lehessek vele, mert Pécsről nem tudom naponta felhozni. A műtét azért Pesten volt mert Pécsen már lemondtak róla és itt vállalta egy csoda orvos. Nem kell semmi extra, csak egy szoba és egy mosdó. És ami még fontos, hogy csak szép kártyával tudok fizetni. Tudom, hogy szinte lehetetlen, de talán újra csoda történik.
2021. dec. 28. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Van ez a GOOGLE nevű izé, az megy a gépeden?
2021. dec. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Amikor műtötték, akkor is megszálltatok Pesten, igaz?
2021. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem lehetetlen, mert sok szálláshelyen van lehetőség háziállat bevitelére, de felárat számolnak fel érte. Mi mindig így mentünk nyaralni és mindig, mindenhol találtunk ilyen szállást, ha mást nem külön kellett érdeklődni telefonon, hogy kutyával mennénk, lehet-e. Mondjuk egy 4 csillagos szállodák, alacsony kategóriában nem tudom mi a helyzet.
2021. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
2021. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

ma 22:34

Sugárzik belőled a "jóindulatú segítőkészség."

2021. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

22:34 lehet, hogy ott most nincs hely.

Kérdező, a szállás.hu szerint ebben az időszakban ilyen feltételekkel a Korona és a Dominik panzióban van férőhely, én is ott néztem most rá.

2021. dec. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem sikerül találni a kutyussal helyet! 100% van, ne add fel❤️
2021. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Karin Hotel úgy tudom állatbarát :D
2021. dec. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Amikor műtötték akkor volt lehetőség egy ismerősnél megszállni, de ez január 3 után már nem működik. Köszönöm az eddigieket. Én is nézelődtem és találtam is. A gond akkor kezdődik amikor elmondom, hogy beteg. De próbálom tovább.
2021. dec. 29. 07:28
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell mondani, hogy beteg. Keresel egy kutyabarát helyet aztán a pisi-kakit megoldod pelussal vagy kiviszed az udvarra.
2021. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!