Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék Budapesten...

Hol találhatnék Budapesten olyan csoportot, ahol az emberek kiönthetik a lelküket egymásnak?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül pszichológus által vezetett csoportterápiára gondoltam, hanem önszervező módon működő csoportra, ahol nehéz helyzetben lévő emberek elmondják minden bajukat, gondjukat, illetve támogatják egymást. Volt már olyan, hogy szarul voltam, és egy csoportlelkizés sokat segített az állapotomon, csak hát azzal a közösséggel elég ritkán tudok találkozni.
2020. jan. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem létezik ilyen!
2020. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2020. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

@2 Miért kell minden szektás köcsögnek ilyen posztok alatt prédára vadászni?


@Kérdező: én a csoportterápiát javasolnám, fontos a szakértő facilitáció, illetve elkerülhetőek vele a különböző becsomagolt vallási térítések. Sima google, keress megbízható, régóta működő civil szervezetnél csoportot.

2020. jan. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3

En nem tartozom ezekbe a csoportokba, es amugy is Londonbol irok, szoval nem erdekel, hogy ki mihez csatlakozik Budapesten.

Londonban az ilyen meetupok jok, ha szeretnel egy csoporthoz tartozni. A csoport meditaciok amugy is hatasosabbak.


Es mielott masnak terapiat ajanlgatsz, szerintem nezz magadba. Mit mond el rolad, hogy 3 link alapjan eldontotted, hogy szektas kocsog vagyok.

Talan paranoid szemelyisegzavar? :)

2020. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vezettem volna egy ilyet kb. 2 és fél évvel korábban. (Krízishelyzetben lévőknek.)


De végül nem jött össze a dolog, mert aki felajánlotta a segítségét ezzel kapcsolatban, később meggondolta magát...

2020. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!