Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem eszik a kutyusom, meg van...

Nem eszik a kutyusom, meg van szorulva, illetve folyamatosan nyalja alul magát. (szuka, 13 éves) Mit tegyek? Ha holnap estig nem javul, elviszem orvoshoz. Esetleg valami praktika?

Figyelt kérdés

2022. jan. 2. 21:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket!
2022. jan. 2. 22:05
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindig beleöntöttem az ennivalójába egy kis étolajat, néha többet is. Használt.
2022. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutyád?
2022. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi azoknak, akik tényleg próbáltak segíteni. A kutyusom jobban van, beindult a széklete, eszik lassan rendesen. (adtam neki tejet, nem tudom befolyásolta-e). Még mindig sokat nyalogatja magát, de már egyre kevesebbet, ezért nem viszem el dokihoz.
2022. jan. 4. 12:51
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ezért kár volt ezt kiírni. Mi(akik érdemi választ adtak) aggódunk a jószágodért.

Kismillió oka lehet ennek a nyalogatásnak. De a te kutyád, te tudod....

2022. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jobban van.


Ezt azért, gondold át : ,,Még mindig sokat nyalogatja magát, de már egyre kevesebbet, ezért nem viszem el dokihoz."


Nem tudod az okát miért csinálja, valami probléma még mindig van, de nem viszed el orvoshoz? Miért?


Csak jobb lenne tudni, mitől van ez, nem csak hagyni. Tényleg örülök, hogy jobban van, de addig érdemes kideríteni mi a baj, amíg nem súlyosbodik. Utána kezelni is nehezebb.


Vidd el orvoshoz!

2022. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
80%
Vidd el állatorvoshoz konyorgom🥺🥺😭😭😭Lehet jobban van picit de vidd el..Vagy ha anyagi helyzeted nem engedi kérj kolcson vkitol ,v kerd meg a Dr-t h megadod neki 2x v mittom én..Nem is ertem de nem ítélkezem feletted DE ahelyett ,h itt GYK-n kerdezoskodsz sztem itt nem nagyon van állatorvos aki olvassa nem vagyunk szakemberek meg latatlanban meg egy orvos sem tudja megmondani h pontosan mi a baja..13 eves kislanyodrol van szó ez felelosseg es feleloseggel tartozol iránta!Jobbulást kívánok a kutyusnak!Te meg térj észre🙏🏻
2022. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!