Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta tápot kapjon?

Milyen fajta tápot kapjon?

Figyelt kérdés
csirke allergiás felnőtt westieről volna szó.. köszi , jah és lécci konkrét táp neveket mondjatok
2010. szept. 7. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Acana Pacifica, Bárányos almás
2010. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első jókat írt, vagy még lehet az Orijen Red!
2010. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem értek az ilyen padlócirkáló kutyákhoz, de nem mindegy mit eszik? Ha allergiás a csirkére, nyilván ne olyat egyen, amiben van csirke. Pont. A tápok ugyanolyanok. Az, hogy mi van írva a csomagolása, az marketing, mi van a csomagolásra írva "Összetevők:" után, már csak parasztvakítás, hogy eladhatóbbá tegyék a terméket. Az ára a kategóriát tükrözi, ez meg a sznobizmushoz köthető (csak a drága a jó minőségű, ami olcsóbb, az nem megfelelő). Lehet, hogy meglepődnétek, ha megtudnátok mérni, hogy mi található a tápban, és összehasonlítanátok a csomagoláson feltüntetettel.


Danone is került botrányba, hogy rohadtul nem az volt a joghurtban, amit a reklámban mondtak róla és semmilyen jótékony hatása nincs... [link]


Nem tudom, kutyatáp fronton mi a helyzet.

2010. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bármelyik jó ami nem csirkés. Jómagam például Happy Dog Africa-t adtam egy ideig (elég drága), Acana, Pro Plan, ezeknek mind van halasa és bárányosa is.

Most ami nekem a legjobban bevált: Trainer fitness halas burgonyás. Ezt nem lehet túl sok helyen kapni, nagyon jó minőségű hipoallergén táp. Azóta rendbejött a kutyám :)

2010. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hipoallergén táp kell neki mindenképp, második hozzászólóhoz szólok: nem, nem mindegy milyen a táp, ha neked pl tejallergiád van, mert nem tudod megemésztni a tejcukrot (laktózintolerancia) akkor nem iszol te sem tejet, nem eszel tejterméket, mert befosol. így egy ételallergiával küzdő kutyának sem mindegy milyen tápot eszik.

[link]

vagy keress rá googleben hogy hypoallergén táp kutyáknak

2010. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most Dadot etetek, annak is van halas változata. Nagyon elégedett vagyok vele. Hús alapú monoprotein táp, jó összetétellel és árban is elég jó, bár én tenyésztői kiszerelést veszek.
2010. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!