Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elköltözzek a kutyám miatt?...

Elköltözzek a kutyám miatt? Itt nincsenek barátaim, aki volt is elköltözött a két kutyájával. Ausztria, kisváros és környéke.

Figyelt kérdés
Itt a környéken nincs senkim ,akivel találkozhatnék néha vagy egy kutyás, akivel bandázhatnánk. Barátom itt lakott nálam, de szétváltunk és így másabb itthon. Én nem beszélgetek, nem jár ide senki, mi sem járunk máshoz, így a kutya sokszor csak fekszik. Ha volt itt valaki, jött a játékkal, ugrált, boldog volt. Én sem érzem itt jól magam , csak a munka köt ide. Végre nem vendéglátás, hétvége szabad és a fizetés se olyan rossz. De a társasági életünk egy semmi és ennek a kutyának nagyon hiányzik. Séta szempontból jó a hely ,mert nyugodt.
2022. jan. 4. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
És mi akadályoz abban, hogy ismerkedj? Mondjuk, séta közben?
2022. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kis faluban lakom , kis város (3800 fő lakos) mellett. Nem sokan járkálnak itt az után. Én nem vagyok haverkodós típus, de a kutyám mindenkinek örül az utcán.
2022. jan. 4. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor beszélgess el azokkal, akinek örül a blöki ;)
2022. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Melyik kisvárosban vagy?
2022. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valallj kutyanapkozit.

Vagy hirdesd meg,h x nemu y termetu kutyadnak keresel jatszotarsat. Tedd ki oszlopokra.


Reszvetem. Borzalmas lehet.

Hivj ki baratokat oda dolgozni es lakjatok egyutt.

2022. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Barátok már nincsenek régóta. Hala a volt barátomnak.

Próbálok mielőbb valami megoldást keresni. Költözni csak akkor fogok ,ha van elég pénzem a hitelhez. Nyilvàn nem itt veszek lakást.

2022. jan. 4. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el valami kutyás sportot egy kutyaiskolában, ott általában edzések előtt-után nagyon szokott menni a bandázás, legtöbb esetben állandó csapat van, így te is szerezhetsz új barátokat.

Én vidéken lakom, ugyanúgy, mint nálad nincs semmi kutyás társaság, sétálni viszont szuperül lehet. 40-60 perceket szoktam kocsikázni, hogy más szocializált kutyákkal és gazdáikkal lehessünk.

2022. jan. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jártam kutyasuliba, elvégeztük.

Külföldiként amúgy nehezebb ismerkedni itt.

2022. jan. 5. 07:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Direkt nem azt írtam, hogy menjetek egy sima pár hónapos engedelmes képzésre, hanem pl agility, flyball, obedience, dog dancing, nyomkövetés vagy klubb foglalkozásokat nézzetek, mert ezek tipikusan olyan dolgok, amiket akár a kutyád egész életén keresztül űzhettek, szokott lenni egy fixebb csapat, így előbb-utóbb megismerkedtek.
2022. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Agiliy szokott lenni.

Ha sikerül, minél előbb költözök jobb helyre, ahol közelebb van a suli és tudunk járni. Már terveztem.

2022. jan. 6. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!