Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cifra mudi szukának név...

Cifra mudi szukának név javaslatok?

Figyelt kérdés
Magyar nevet szeretnénk neki. Csipke, Tüske, Csikasz kilőve, nagyon gyakoriak.

2022. jan. 4. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Manci? :)
2022. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Én gyümölcs(növény)neveket adtam mindig is a háziállataimnak.

Pl teljesség igénye nélkül pár példa: Menta, Citrom, Lime, Chili, Málna, Dió, Mangó stb.

2022. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg van másik kutya? Én szeretem, ha összecseng a nevük
2022. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Cserfes, Nyüzsi, Szenna, Zsizsi, Szikra, Pitypang, Hiszti
2022. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Cifra?
2022. jan. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a torzskonyvi neve? Vagy valassz ahhoz, vagy pl nalunk mindket mudinkn tok sokat vartunk a varolistan a kicsikre, es eleve olyan lett a tk nevuk, ami tetszett, igy megtartottuk azt :) torzskonyvi neve nem tetszik, nem akarod azt megtartani, vagy becezett formajat?
2022. jan. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Cifra, Cafra, Barka, Bucka, Cirka, Csini, Lepke, Szöcske, Hetyke, Bodza, Csepke, Sumák, Nemere, Szejke, Fürge, Parázs, Danka, Csajka, Pörge, Spuri, Masni, Masli, Repce, Vadóc, Tabán, Dikics, Szikra, Komisz, Céda, Kacér, Kócos, Varázs, Bitang, Ciki, Huncut, Fityisz, Galád, Galiba, Cudar, Szutyka, Szutyok, Zsálya, Vicus, Hurok, Csapás, Pakli, Mafla, Lonci, Bugyli, Lonka, Gerle, Cicke, Cseles, Kajla, Szeles, Matyó, Ékes, Lutri, Spulni, Stikli, Dalos, Csalfa, Firtos, Dorka, Hamis, Kacat, Csipesz, Csipisz, Fruska, Makra, Vica, Büszke, Pengő, Virgonc, Csudi, Csuti, Deres, Csutka, Eszter, Róna, Szamos, Táncos, Pertli, Kece, Cimbi, Szotyi, Tücsök, Prücsök, Kabóca, Fecske, Spuri, Sumák, Piszke, Füge, Masni, Buganc, Gubanc, Kerge, Bungyi, Bongyor, Cirok ... bocsi, ha ismétlés is van benne: írtam, ahogy "jött"
2022. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!