Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » (Cifra) mudi ára?

(Cifra) mudi ára?

Figyelt kérdés

Elsősorban cifra mudit keresek, de ha bármilyen mudit vásároltál (az utóbbi két évben) tenyésztőtől, meg tudnád írni, hogy mennyibe került?


Kötekedőknek: Tudom, hogy egyedenként, kennelenként, nemenként eltérnek az árak. Csak szeretném felmérni, mert nem szeretnék felkeresni tenyésztőket úgy, hogy csak árat kérdezek, miközben nem is most akarom venni, hanem picit később. De szeretném tudni, hogy mennyire számíthatok.



2021. nov. 25. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
60-150 között
2021. nov. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

A fènyes mudi klub felnyomta az àrakat, náluk cifra kb 250 ezer. De amugy nem tul jo kutyak.


Magyar mudi egyedulet kenneljei kozott nezelodj, ott ilyen 120-150 kozt kapsz cifrát. Jo kutyak.


Nem kotekedem, csak szemelyes velemeny: szibre venni kutyat rohadt nagy fsàg…

2021. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Színre*
2021. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
#2 miért lenne f_szság? Ha valakinek egy adott szín tetszik / nem tetszik, akkor hadd válogasson már az alapján. Ennyi erővel akkor fajta szerint is f_szság válogatni?
2021. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem, nem faszsàg. A fajtànak van felhasznàlàsa, célja. Nekem pl sportra kellett, ez a fajta a megfelelö.


Szinre vàlasztani azèrt faszsàg, mert egyrèszt most mindenkinek cifra mudi kell, mert az a divat, az menci, lehet instàn villogni, aztàn azt sem tudja, milyen a fajta, mik az igènyei. De csecseeeee, ugyh kell a terelökutya a panel a, aztan amikor napi 24 orabol 20at vègigüvölt, mert az ösztönenergiài nincsenek kielègízve, akkor persze a kutya a hülye.

A màsik dolog, ami miatt faszsàg, az, hogy egyàltalàn nem biztos, hogy az adott egyed, csak azèrt mert “csecseszines”, megfelel a gazda èletvitelèhez, elvàràsainak.


Rá kène màr jönni, hogy a kutya (föleg nem egy fiatal munkakutyafajta) nem egy divatcikk, nem egy tàska, amit kivàlasztasz forma meg szin alapjàn! Na ezért fsàg!

2021. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

#5 És te mégis honnan nyerted azokat az információkat, hogy a kérdező panelben lakik és hogy nem mozogna eleget a kutyával? Egy anonim kérdés alatt minek kell alaptalanul feltételezni dolgokat? Honnan tudod, hogy nem kertesházban lakik a kérdező, és hogy nincs tisztában a kutya igényeivel? Gondolod, hogy csak te lehetsz tájékozott ember, igaz? Mindenki más meg hülye.


Amúgy meg egyáltalán nem divatkutya a mudi, még mindig nagyon kevesen tartják. Szerintem jelenleg a shiba inu a divatos kutya, azt látom nagyon sokat Pesten, de az tény, hogy divatból venni kutyát, függetlenül attól, hogy milyen a jelleme és hogy a gazdi eleget tud-e tenni az igényeinek, nagyon nagy baromság. Nekem is tetszik pont a shiba, de én a rossz természete miatt nem vettem ilyet (makacs, nem bújós, magának való, akaratos stb, csak nagyon határozott gadiknak való, mégis veszi boldog-boldogtalan).

2021. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#2-es, hiszen ezért tettem zárójelbe és írtam oda, hogy "elsősorban". Mert ezt a színt preferálom, de nem a szín dönt.
2021. nov. 26. 14:23
 8/11 A kérdező kommentje:

#5-ös, nem tudom miért divatkutya a mudi, pláne a cifra, de jelenleg is egy pulim és mudim van, de ők már 8 és 12 évesek. Vidéki kertesházba, családtagnak jönne a kölyök, de legközelebb jövőre.


Durva, hogy csak árat kérdeztem, és kioktatást kaptam. Minden kutyára rá lehet fogni, hogy "csecsekutya" és csak instagramra kell. Vannak, akik csak ezért fogadnak örökbe menhelyi keveréket, hogy aztán kapják a csodás gazdi címet, és mindennap kitegyék, hogy mennyire önzetlenül befogadták. Ezer meg ezerféle ember van, csak azért, mert neked is mudid van, még lehet másnak is.

2021. nov. 26. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
#8 itt a Kutyák kategóriában sajnos nagyon sok ilyen kéretlen okoskodó van. Valahogy élből minden kérdezőt tájékozatlan, panelben élő, kutyát még soha nem látott egysejtűnek néznek.
2021. nov. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki azzal kezdi, hogy cifra mudi ára, akkor megis mire kellene asszociàlni szerintetek? :D


Ha azt kèrdi, jó idegrendszerü, munkavonalas mudi tenyésztök, az mindjárt más… de nem ezt kèrdezte, szoooval… csak a szin meg az àr… beszèdes!

2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!