Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem hasznosul jól a táp...

Miért nem hasznosul jól a táp a fejlődésben lévő kutyának?

Figyelt kérdés

Próbáltam Brit premium, care, Josera.

Többet kap mint az előírt, enyhén látszanak a bordái és sok az ürülék, az állaga is hasonlít a táphoz.


2022. jan. 8. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Féreghajtás megvan 2 hetente?


Ha igen, akkor lehet nem megfelelő neki a táp, próbálj ki mást. Legjobb lenne a főzött vagy barf etetés. Azért egy állatorvosi kivizsgálás sem árthat.

2022. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Maya Bunnyheart ***** válasza:
87%

Az én kutyám sem emészti jól a tápokat, a brit caretől zöld színű hasmenése volt plusz gyomorsavat hányt. Én ezek után áttértem a barf etetésre, azóta minden jó.


Próbálj ki ezeknél jobb minőségű tápot (Real Nature Wilderness, Platinum, Carnilove,N&D, DaDo, Orijen, Acana)

2022. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Csirke allergia?
2022. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendszeresen volt féreghajtva, 4 hónapos, szépen nő, de látszanak a bordái enyhén, többet kap mint az útmutatóban és talán sok a széklete, kipróbálok többfélét, de az említett szuperprémiukokban rengeteg a fehérje, azokat nem szeretném kb 14 hónapos koráig.
2022. jan. 9. 14:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Csirkeallergiàs egyébként, olyat nem kap
2022. jan. 9. 14:08
 6/10 Miss Endzsi ***** válasza:
Lehet nem csak csirkére.
2022. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan van a kutya? Ha tenyésztőtől, ott mit kapott? Ha máshonnan, nem volt hirtelen nagy minőségi váltás? Lehet az is, hogy csak a Brit nem jó neki, az nekünk sem volt jó. Többet próbáltam kis csomagokat, mire meglett az a 2 típus, amit szívesen eszik és jó is minden szempontból.
2022. jan. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Josera Family Plust kapott.

Brit után nem próbálnám a Joserát, inkább próbálok valami jobbat nézni, de szeretnék 26-27% fehérje fölé nem menni.

2022. jan. 9. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:
4 hónaposan az lenne a baj (méghozzá hatalmas baj!), ha nem látszanának a bordái! Miért akarod elhizlalni? Hogy biztosan diszpláziás legyen? Legyél szíves nézz utána, hogy hogyan kell megfelelően tartani egy kölyökkutyát!
2022. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert a táp semmit nem ér.Adj neki húst.
2022. jan. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!