Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyám szaloncukrot evett,...

Kiskutyám szaloncukrot evett, lehet baja?

Figyelt kérdés

Egyet evett, csomagolása alapján zselés lehetett. 5 kg-s a kutyusok és féléves. Lehet baja?

Most készültem elmenni. Itthon hagyhatom egyedül?



2022. jan. 14. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja, de legközelebb jobban figyelj rá, hogy ne tudjon ellopni ilyen dolgokat. A csoki, ha sokat eszik halálos a kutyára nézve. Még szerencse hogy a szaloncukroknak általában csak a bevonata csokis az meg nem nagy mennyiség.
2022. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabtól nem lesz semmi baja.
2022. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Egytől nem lesz baja, de máskor figyelj rá, semmi cukrosat nem ehetnek az állatok mert méreg nekik. Hallottam már olyan beteg emberről is aki kilógrammban adta a kutyájának a szaloncukrot karácsonykor meg is halt a szegény kutyus. :(
2022. jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
95%

A csoki mérgező a kutyáknak. Egy szem nem a világ vége, ha nagy baj lenne hányni kezdene.

Viszont édesítőszeres dolgokba simán belehalnak. Szóval figyelj oda nagyon, ne tudjon bármit felenni a földről.

2022. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1%
Az csak egy kutya, mi baja lenne?
2022. jan. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz.
2022. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat eszik egyszerre attól lehet baja vagy ha rendszeresen eszik csokit. Egytől nem lesz, nem kell aggódni, néha sunyik és próbálnak lopni :)
2022. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom. Jogos. Egész ünnepek alatt nem nyúlt hozzá, pedig akkor figyeltük nagyon...

A hagyományos zselés szaloncukorban pedig remélem nincsen xilit.

Mindenesetre 1 óra elteltével nem volt semmi baja. A leszidás után elvonult aludni és úgy hagytam ott. Nagyon remélem, hogy nem lesz baja. Szerintem az a sok cukor se tett jót neki, nem csak a csokibevonat.

2022. jan. 14. 13:58
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Ismerősöm kutyája ellentmond minden ilyen törvénynek. Első csokiját fialás után kapta. Annyira belefáradt, hogy csak cukorral tudott új energiát nyerni. Azóta minden nap vacsi előtt bevág egy fél marsot. 14 éves, 9 éve édességfüggő és abszolút semmi baja
2022. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Te jo eg 9-es, remelem ezt nem mondod komolyan!!!!

Raadasul elso elles? Gondolom volt ott tobb is. Felelotlen ostoba emberek.

2022. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!