Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S! a kutyám megevett...

S. O. S! a kutyám megevett egy szaloncukrot papírostul?

Figyelt kérdés
mit csináljak?? 12 éves spániel.írjatok légyszi

2014. márc. 7. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Semmit. Majd hátul kijön a csomagolás.
2014. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd kikakilja..Semmi baja nem lesz.
2014. márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de azt olvastam,hogy a szaloncukor papír nem emészthető és elzárhatja a bécsatornát(vagy mi)
2014. márc. 7. 18:46
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz semmi baja, de ügyelj rá hogy ilyenekhez ne férjen hozzá! Ha kedvetlen, nem eszik/iszik, akkor vidd el dokihoz, figyelgesd, de nem lesz baja.
2014. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ügyelek persze,soha nem csinált még ilyet a kis hülye.köszi a válaszokat.megnyugtattatok
2014. márc. 7. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Na álljon meg a menet, az se mindegy, milyen fólia. A papírfóliásat valszeg megemészti simán, de a műanyag már más tészta.

Hívj föl legalább egy állatorvost (Lehel úti budapesti állatkórház 0-24 nyitva tart), de inkább többet, hogy ők mit mondanak. Jobb félni, mint megijedni.

2014. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mikor még kicsi voltam,a kutyunk megette a harisnyám! Kijött..igaz a nagymamám segített(kihúzta-blee)

szerintem ez is kijön

2014. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm, a 14 éves mopszunk anno egy kiló (!!!) szaloncukrot evett meg, egy részét papírostul, a nagyját szépen kicsomagolva. És túlélte. Az állatorvos is csak annyit mondott, hogy ennek a kutyának vasból van a gyomra, figyeljük, és ha gond van, szóljunk. És sem a cukorbaj, sem a csokimérgezés, sem a papírok nem ártottak meg neki.
2014. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!