Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Drogkereső kutyákat valóban...

Drogkereső kutyákat valóban úgy képeznek ki, hogy drogot adnak nekik és ezáltal függők lesznek?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm állítja, de én nem hiszem el. Meg ez állatkínzás és meddig élne meg egy drogfüggő kutya...
2022. jan. 14. 14:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy!

Úgy tanítják, hogy vannak erre használatos spéci gumiszerű anyagból keszült labdák, amivel a kutya imád játszani. Ha leejtem odahozza, eldugom és megkeresi. Ezt a spéci anyagot könnyen kiszagolja. Ha a labdát ügyesen megtalálja, akkor a labda mellé kerül a tanulandó szag, jelen esetben valami drog. Aztán lemetszek a labdájából, fokozatosan. A végére az agyában a labda pici illatát összeköti a drog szagával, így a drogot kezdi keresni, hiszen jobban érzi, mint a labdát. Ha jól csinálja, megjutalmazom a nálam lévő labdával. Innentől alakul a dolog, már csak a tiszta drog keresése után kap labdát és játszunk.

Mond meg a barátodnak, hogy rengeteg anyag keresése be is van tiltva, mert pl. kimarja a kutya orrát, vagy hosszútávon mérgező. A kutya az első.

2022. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Én is ezt hallottam, nem tudom mennyire igaz. Sok minden állat- és emberkínzás, ami a világban folyik.
2022. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis...
2022. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Dehogyis! Mégis mit kezdenének egy drogfüggő kutyával? A szagot ismertetik meg velük.
2022. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én sem hiszem. De mondjuk ilyen rendőrségi körökben sokszor valóban olyan eszközöket használnak, ami nem éppen törvényes vagy szabályos, még ha ez nem is a hivatalos változat. Mondjuk ugyanez az ismerős azt állította, hogy egy ártatlan emberre igazmondó szérumot itattak a börtönben, hogy vállalja magára a bűncselekményt. Ja meg hogy a kihallgatásokat is úgy csinálják, hogy lenyomják az igazmondó szérumot. Ez már csak amúgy is gázos, mert végig ott lehet ügyvéd is, de meg ez akkora baromság...
2022. jan. 14. 14:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Szag alapjan keres, mi ertelme lenne bedrogozni? Nem ertem.

Raadasul ha ugy vesszuk, draga is lenne peldaul kokainon nevelni egy kutyat :DD + a drog meg mindig illegalis, nem lesz attol legalisabb, ha egy hivatasos adja neki...

2022. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerosod nem skizofren veletlenul? Az tuti, hogy valami komoly baj van a fejeben.
2022. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%
5. Szerintem az ismerősöd csak tesztelni akart hogy mennyire vagy hiszékeny! :D
2022. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 Nem ő ezt teljesen komolyan gondolja, de meg sem magyarázod neki, mert ragaszkodik a hülyeségeihez. Képes hetekig vitatkozni olyan miatt, hogy azonosítottak egy gyilkost sok év után a DNS-el és hogy szerencsétlent biztos ártatlanul csukják le, mert ő nem hisz ilyenekben, szegényt ártatlanul viszik be, de majd kihozza az ügyvéd, ha csak nem megitatják vele is a szérumot és bevallja.
2022. jan. 14. 14:39
 10/17 anonim ***** válasza:
27%
JA, még rég én is így hallottam, de simán lehet, hogy babona/legenda, avagy badarság!
2022. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!