Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a tápról?...

Mit gondoltok erről a tápról? Mennyire találjátok jónak a leírtak alapján egy 3 hónapos kölyöknek, aki felnőtt korában 50 kg körülire várható?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 25. 09:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem teljesen jó, minőségi táp.
2022. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem lesz túl sok egy nagynövésű kölyöknek az a 84% fehérje?
2022. jan. 25. 10:22
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

Az azt jelenti, hogy a tápban található fehérjék 84%-a hal eredetű. A többi meg mondjuk növényi vagy ilyesmi. Ha itt megnézed az analitikai összetevőket, láthatod, hogy 31% a fehérje:

[link]

2022. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Ó, szuper! Nagyon köszönöm a segítséget! 🙂

Akkor szerintem ezt választom.

Rég nem volt már kölyökkutyánk, az előző kutyus pedig masszívan húsevő volt, úgyhogy kissé elvesztem a sokféle infóban, amiket a tápos etetésről olvastam.

2022. jan. 25. 10:52
 5/25 anonim ***** válasza:
30%

Én egy kicsit sokkallom azt a 84% állati fehérjét kölyöknek,olyan növekedési ugrása lesz tőle,hogy nem győzöd majd adni a porc erősítőt ha hirtelen túl gyorsan nyúlik-szélesedik vagy rá nehezedik hirtelen felszedett súly a csontjaira..



Ettől eltekintve nem rossz táp.Hal,gabona nincs.👏

2022. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló! Nekem is ezek voltak az aggályaim, de olvasd el Te is, amit a 3-as válaszoló írt. 🙂
2022. jan. 25. 13:10
 7/25 A kérdező kommentje:
Egyébként semmiképp sem szeretném, hogy hirtelen nőljön a nem megfelelő táp miatt. Ettől függetlenül porcerősítőt kapni fog, az előző kutyám is kapott Aniflexit.
2022. jan. 25. 13:14
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Már nem azért, de egy kimondottan nagytestű kölyökkutyáknak kifejlesztett prémium táp esetében nem kell attól félni, hogy ne lettek volna képben a szükséges fehérjearánnyal a készítők. Nyilván azért kimondottan nagytestű kölyköknek van, mert az ő igényeiket veszik figyelembe, nem pedig a csivava kölykökét. Nem kell annyira túlgondolni ezt a témát.
2022. jan. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ja,mert nyílván a nagy kutyák is egyforma méretűek.🤷🏼‍♀️

Vannak a nagytestűeken belül is kisebb termetű nagytestűek,és vannak a nagy méretű nagytestűek.

Olyan. 35-55kg között még igen csak akadnak nagytestűek.

Ahogy 50-100kg közt is vannak óriás méretűek.

Nem gondolod,hogy mindnek ugyan az a táp,ugyan az az adag és ugyan az a fehérje mennyiség lesz jó.. :)

2022. jan. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#9 ezért van ráírva az adagolás a csomagra..😅És a leírás első mondata, hogy nagy- és óriástestű kutyáknak van.
2022. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!