Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megőrülök! :@Miért baj ha...

Megőrülök! :@Miért baj ha sétáltatom a kutyámat?

Figyelt kérdés

Előre is köszi annak, aki elolvassa és válaszol rá! Tanács és vélemény is jól jön=)

Nagyon felbosszantottak most:@

Minden nap megyek a kutyámmal sétálni, nyáron 8 körül,de ősszel és télen 4-5 fele. Úgy szoktam csinálni,hogy vagy az utcákon sétálok,vagy felmegyek az utca végi erdőbe a házunk mögötti pinceúton, egyedül,vagy a barátom kíséretében,de van hogy anyu is jön.

Mivel tegnap is zuhogott az eső(mint mostanában sokszor) a műúton mentem fel az erdőig, nem volt semmi baj, kocogva mentünk felfelé. Nincs sok kutya az utca azon részén, ami az erdő felé megy, de visszafelé az egyik háztól kijött egy nő,ahol 3 kisebb kutya van, hogy mi a francot képzelek magamról, meg különben is, este van, meg minek kell a SZERENCSÉTLEN kutyát sétával kínozni!!! és hogy az ő kutyái mindjárt megőrülnek úgy ugatnak miatta, és mi a francnak kell itt sétálgatnom,meg hogy meg ne lásson errefelé még egyszer a kutyámmal...ők így hogy pihenjenek?...

Az én kutyám rendesen jött mellettem, egy vakkantás nem jött ki a szájából, ráadásul nem is a kerítés mellett sétáltunk,hanem az út szélén.Tény,hogy az ő kutyái majd megvesztek úgy stresszeltek, de az én kutyám,ahogy én se, nem hergeltük őket,csak elsétáltunk ott.

Én csak azt mondtam,hogy foglalkoznia kéne a azokkal a kutyákkal és akkor nem bolondulnának meg másoktól,nevelni kéne őket,hogy ha szól nekik(amit persze nem tett) eljöjjenek a kerítésről és hogy én a szabadidőmben arra sétálok amerre akarok,amíg betartom a "szabályokat" és hogy semmi köze hozzá.

Szerintetek ez milyen dolog? Hogy lehet valaki ilyen undok? Fú annyira felhúztam magam,hogy az nem igaz! Holnap is arra fogok sétálni, mert jó az erdő mellett bolyongani és holnap egy kutyás barátommal ott találkozok fent az erdő szélén. Szerintetek mit mondjak neki, ha megint elkezdi ezt?

Köszi előre is


2010. szept. 9. 19:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
sétálj csak, az ő kutyái is azért idegbetegek, mert nem foglalkozik velük és nem megy sétálni velük
2010. szept. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%

Az igazság veled van, egyszerűen mondd meg neki, hogy közterületen nem tilthatja ezt meg neked egy civil.


Viszont fennáll a lehetősége, hogy a nő bosszúból megmérgezi a kutyád. Rengeteg példa volt ilyenre, nem tetszik neki, egyszerűen megeteti valamivel. Úgyhogy jobb, ha vigyázol.

2010. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglakozz az ilyen hülyékkel . Tudom könnyű mondani, én is midnig felhúzom magam az ilyeneken, de én jól vissza is szólok. Legközelebb kérdezd meg, hogy mégis mikor vette meg az egész utcát, mert te nem tudsz róla, vagy kapcsolja be a tévét és annak pofázzon, vagy nevelje meg a kuytáit, hogy ne ugassanak ha te arra jársz. Persze ez se jó megoldás, de talán kicsit magába száll és méskor nem szólogat be neked . Az utca közterület, semmi köze jozzá snekinek, hogy te mikor és milyen időben sétáltatod ott a kuytádat, macskádat, vagy akar a pulykádat.
2010. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora bunkó nő!!! Azért, mert az ő kutyái neveletlenek??? Főleg, hogy a tiéd nem is ugat. Meg amúgy is....közterületen mentek, pórázon van. Rosszindulat, semmi más:(
2010. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Igen!Ne foglalkozz vele.Hiszen mit tud tenni?Maximum megmondja h ne menj arra mert a kutyái ugatnak.Szóval sétálj arra nyugodtan :)
2010. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak hogy sétáljatok arra, de álljatok meg a háza előtt, és beszélgessetek ott. Ha beszól, ott a varázs középső ujjad.
2010. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen tudom,hogy közterület...de annyira bunkó volt és olyan f.fej stílusban szólt hozzám,hogy teljesen ledöbbentem.

Mert még ha normális emberi hangon megkért volna,hogy legyek kedves máshol sétáltatni,mert ő pihenni akar,de a kutyái ugatnak,akkor esetleg máskor másfelé mennék...de ilyent:S

Lassan 3 éve van kutyám és eddig egy rosszindulatú megjegyzést sem kaptunk senkitől.Sokszor hallom másoktól vagy olvasom itt,hogy ilyesmi történt,de velem még nem volt ilyen.

Ez nagyon tetszik:"vagy kapcsolja be a tévét és annak pofázzon"=) Ezt fogom mondani ha adódik alkalom.

tehát megbántódtam és rosszul esett ez a dolog, mert tényleg nem érdemeltem meg=(

2010. szept. 9. 19:24
 8/23 anonim válasza:
91%

Neked van igazad mindenképp.

Hagyd azt a nőt. Menj el gyorsan a háza előtt, mielőtt még kiérne, vagy ha kijön, akkor is egyszerűen sétálj tovább, rá se hederíts. De semmiképp se szólj vissza, mert abból gond is lehet.

2010. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
70%

"Befogod a pofad kwa, vagy szetcsapom!" Ez a varazsszo a hasonlo idegesito barmok 98%-anal csodat tesz.

Akarhogy is, tenyleg kb ennyire kell vele foglalkozni.

2010. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
ne törödj vele nálunk is ez megy egy vénbanyával..menj csak nem az övé a környék nem kell vele foglalkozni majd megunja
2010. szept. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!