Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az hogy sétáltatom...

Miért van az hogy sétáltatom a kutyám és mindig egy-két öregasszony rám kiabál az ablakból, ne itt sétáltassam a kutyámat meg ne ide pisiltessem?

Figyelt kérdés
Miért vannak ilyen rossz indulatú emberek? Én mindig összeszedem a kutya piszkot soha nem hagyom ott miért pont engem találnak meg?
2011. jún. 17. 20:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hallod, rám már azért is szóltak, mert összeszedtem a kakit...aki kötekedni akar, az úgyis megtalál....aki meg szól, azzal nyugodtan közöld, hogy az acsargástól csorgó nyála veszélyesebb, mint pár csepp kutyapisi ;)
2011. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Már gondolkoztam azon is hogy, én vagyok-e ilyen lelkis de olyan rosszul esik! Nekem a kutyám a mindenem! Ma pont azért ordibáltak ki ránk az ablakból mert ugatott a kutyám és ő nem tud tv-t nézni!

De azért az is durva pont azért szolnak mert valaki felakarja szedni a kutya piszkot! Elképesztő emberek vannak!

2011. jún. 17. 20:21
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert szerintük nem "divat, és szokás", hogy a kutyát sétáltatni kell. ne foglalkozz velük. Ha nagyon idegesítenek már, szólj vissza vmit, csak ne túl durván azért. :)
2011. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
azért,mert bolond,szenilis vénnyanyák.utálom az ilyeneket,akik kiülnek a panel előtti padra,és ott pletykálnak egész nap-.-"szerintem szólj vissza.
2011. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

1. Aki nem bírja a kutyaugatást, ne költözzön faluba kisvárosba vagy vidékre.

2. Addig örüljön, amíg a kutya nem az ő lábát vizeli le.

3. Semmi köze hozzá hol sétáltatom a kutyámat.

4. De ha nagyon zavarja, adok papírt, radírt és ceruzát, és rajzoljon nekem útvonalakat, ahol nincs sok autó, nem jönnek ki a kerítésen a kutyák és viszonylag lakatlan terület.

5. Cserélgesse magán a pelenkát, ne más kutyájának a vizelésével foglalkozzon.

6. Biztos irigyli a kutyádat, hogy tud akárhol pisilni, míg neki már csak a pelusba megy :D


Ne törődj velük, egyszerűen sétálj tovább hidd el sokkal jobban bosszantja ezeket a banyákat az, ha rájuk sem nézel, mint ha ocsmányságokat ordítasz nekik (tapasztalat) :)

2011. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Ilyenekbe én is botlok. Tudod az idős emberek nincsenek hozzászokva el sem fogadják, hogy a kutyát sétáltatni kell. Régen tudod mi volt az elfogadott tény. szaladgál az udvaron. Egyrészt félnek is tőle lehet, másrészt háklisak kissé. figyelembe se kell venni őket, az jobban bosszantja a néniket, bácsikat. Ha beszólsz a saját butaságodat fejezed ki, magadat minősited, igy meg látják, hogy felvállalod magadat, és van gerincoszlopod.
2011. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát kipróbálom nem figyelek rájuk! És az sem érdekel nem a járdán megy a kutya! Mondták hogy jaj sétáltassam a betonon nehogy lemenjen a fűre, de hát könyörgöm a kutya is jobban szeret a fűbe sétálni minta betonon a járdán! Ne fogok velük foglalkozni!

A múlthéten, negáltam egy füves területnél mikor kiszaladt!! Egy vén papi és nem szolt semmit csak közém és a kutyám közé állt és telkezte rángatni a pórázt először azt hittem játszik mikor elkezded kiabálni hogy ne itt sétáltassam a kutyám azonnal vigyem el innen! A kutya próbált hozzám közeledni 5 méteres pórázom van, a papi úgy betekeredett a kutya is megijedt hogy most mi van! És elkezdett ugatni! Papi még felvont háborodva hogy a kutyám megharapja! Én meg mondtam neki ha még egyszer vagy hozzám vagy a kutyámhoz ér akkor rendőrt hívok és feljelentem zaklatásért! Nem tudom kinek hinnének a rendőrök egy fiatal lánynak vagy egy vén kivénhedt manusznak!

2011. jún. 20. 11:08
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
közterületen sétáltatod szoval nem szólhatnak be... mégmikor élt előző kutyám és vittem 3 kaukázusi keveréket akartak rámengedni azért mert elsétáltunk a háza előtt... hozzáteszem póráz és szájkosár is volt a kutyámon és megse mukkant meg oda se nézett csak sétált szépen előre...
2011. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem is szóltak már be. Két kutyámat (német juhász, golden retriever) sétáltattam és az ablakból egy westie ugatott kifelé. A kutyáim rá se néztek, de az ablakban meg megjelent egy idős néni és elkezdett veszekedni, hogy mit képzelek, hogy én itt zaklatom az ő kutyáját.

Még voltak ilyen finomságok. Eleinte nem foglalkoztam velük, de amikor már nagyon idegesítenek visszaszólok, hogy még egy mondat és megnézem, hogy ő vagy a kutyáim futnak e gyorsabban(hozzáteszem, hogy a légynek se ártanának).

2011. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
hát mostvolt h hazahoztam németjuhászt (apámnálvan kertesbe csak oltás meg chip miatt hoztam be) és ugye az van h v szájkosár v póráz... és előttünk itt panelnél van 1füves rész oda kiengedtem póráz nélkül de szájkosár rajta volt.. 1szomszéd meg kintvolt kis tacskoszerü kutyával és elkezdett dumálni h dehát kössem meg mert az ő kutyáját zavarja h póráz nélkül rohangászik az enyém... pedig rá se nézett meg direkt raktam rá szájkosarat (vis ilyen pántot de rendőrt kérdeztem és tökéletes)... hát jó h ő a kicsit flexi pórázzal addig engedi amig akarja de nehogy már enyémet addig neengedhessem le pórázrol mig elvégzi a dolgát...
2011. jún. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!