Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, hogy nem tud leugrani az ágyról, sem feljönni.

Bágyadt, nem akar játszani/ugrálni, a simogatásra sem reagál.

Adtam neki száraztápot(ritkán kap, de nincs itthon más) ezt nehezen rágta, meg is akadt a torkán, köhögött, prüszkölt.

Mi történhetett vele?


2022. jan. 27. 21:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert kell így letámadni, mostanra sokkal jobban lett.

Evett és játszott is, már nem is bágyadt. Az ágyról nehezen ugrik fel/le, de ez valószínű az öregség jele hisz már 11 éves.

2022. jan. 28. 22:24
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én írtam, hogy fájdalmas lehet neki a sérülése.Továbbra is azt tanácsolom vidd el orvoshoz, annak örülök, hogy az általános állapota javult, jobb a kedve.


Hirtelen jelentkezett a probléma, észrevetted, hogy nem tud fel-le ugrani, tehát valami történt.


Az, hogy 11 éves semmit nem jelent.Az öregedés nem betegség. Lehetséges, hogy rosszul ugrott fel és megsérült a lába. Ez nem látszik kivülről, kéne egy röntgen, egy orvosi vizsgálat.


Ha csak egy kisebb húzódás, azhogy is fáj neki. Elviszed dokihoz ő tud segíteni, nem tudom, hol van a rendelő de maximim pár óra alatt meg van az egész, ennyi idő nem sok ahhoz, hogy még jó pár évig fájdalommentesen és boldogan éljen a kutyád.

2022. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Kb. Mennyibe kerül egy röntgen?
2022. jan. 29. 13:13
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6.000 volt,Pest.Önárazós az állatorvos,mindegyik más áron dolgozik.
2022. jan. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Szégyen!

Soha ne vigyél haza másik állatot. Gyereket se vállalj egyhamar.

2022. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Változó, kb. 5000-8000 Ft. Annyira nem vészes, nem vagyok gazdag nem azért írtam, csak úgy kiderülne mi baj.
2022. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!