Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya nem kórosan sovány?

Ez a kutya nem kórosan sovány?

Figyelt kérdés

[link]


A boxer kölyökre gondolok.

Értem én, hogy kölyök, és vékonyabbnak kell lennie, meg nagytestű is, de ez már szerintem kórosan sovány, egészségtelenül. Vagy rosszul látom?


2022. jan. 31. 20:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, hogy fotósoppolt a kép, de attól még sovány rajta a kutya. Néha elképesztő, hogy mi mindenbe belekötnek, csak hogy ócsárolni lehessen a másikat...
2022. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
92%

A 16 és 17 is én voltam,ezért mondtam,hogy valószínűleg igazam lesz és mentett vagy beteg a kutya.🤦🏻‍♀️

Alá is van írva,hogy civil szervezeteket támogatnak,tehát a dolog valahogy egyértelműnek látszik.(mivel a másik kutya teljesen jól van alapvetően is az ember először arra gondol,hogy beteg vagy mentett és nem fotózta le senki,hogy az egyik kutyáját éhezteti..:D)

Teljes mértékben jól fogok aludni,mint mindig,akkor is ha nem nekem lesz igazam,édes mindegy hogy kinek van ebben,és miért olyan a kutya.

Ha nem mentett,nem beteg akkor is sovány.

2022. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
78%
De az, kib.szott sovány, alultáplált vagy súlyos betegsége van. A mali megfelelően tápláltnak tűnik. Édes kutya, csak legyen rá időd különben lerombolja a kertet 😄
2022. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
#22 ha felvállalod a nickneved, akkor ne aggódj máskor nem leszel össze keverve. De jelenleg pont ugyanolyannak tűnsz, mint az, aki a videókat linkelte, azért írtam olyan választ, mert azt hittem a sokadik tippjére veri a mellét
2022. febr. 1. 05:57
 25/25 anonim ***** válasza:
Szokás mondani,hogy hinni a templomban kell.
2022. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!