Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy Berni...

Mennyibe kerül egy Berni pásztorkutya ki ivartalanítása? (1,5 éves)

Figyelt kérdés

2022. jan. 31. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rendelotol, kutya nemetol es sulytol fugg.

En olyan 40-60 ezer kozott tippelnem valahol, de lehet, hogy keveset mondtam.

Ha ra vagytok szorulva, akkor vannak ivartalanitasi akciok is, keress ra, hogy hozzatok legkozelebb mikor lesz.

2022. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ hol laksz. Nálunk (pest megye) van egy rendelő, amelyik kutya méretétől, ivarától függetlenül 40.000-ért csinálja. Nekünk jó volt, szintén nagytestű kutya miatt. De itt a környékben 40-50 ezer között mozog amúgy is (nagytestű szukánál)
2022. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
40.000-től 100.000-ig is el tudom képzelni az árakat. Érdeklődj a saját állatorvosodnál, vagy a környéken, ez olyannyira változó, hogy nem lehet szűkebb volument megadni.
2022. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

40-50 körül,főleg ha nőstény.

Kant talán megúszol 20-40 körül.

2022. jan. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pesten 50 alatt nem úszod meg, a felső határ a csillagos ég.

Nagyvárosokban 30-60 között általában.

Vidéken 10-25 között.

A kan mindig olcsóbb. Nagyobb kutya a legtöbb helyen drágább.

2022. febr. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tavaly a kozepazsiaimat 35ezeret csinaltak, de benne volt a diszplazia szures (rontgen) is. Igaz, a rontgennel segitenem kellett mert tul nagy volt a kutya a gephez :)

dr Poor Peter csinalta Nagykovacsiban ... jo fej, jo doki es nem lehuzos - csak ajanlani tudom.

2022. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6+ ... azt el is felejtettem kan kutyarol beszeltem, talan a nostenyek dregabbak es az is elkepzelheto, hogy tavaly ota emelkedtek az arak.
2022. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Poor Peti amugy olyan doki, hogy egy csomoszor el sem kell hozza menni, mert ha felhivom telefonon es elmondom mi a baj, altalaban ugy ad tanacsot, hogy legtobbszor magam is megtudom oldani a gondokat az o javaslatara ... bemenni a rendelobe csak akkor szoktam, ha valoban szukseges. Nagyon kozkedvelt es ezert baromi sokat kell sorban allni mire sorra kerulsz.
2022. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!