Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy kutyának való felszerelés...

Nagy kutyának való felszerelést keresek de mindenhol csak gagyi cuccokat találok. Honnan vehetnék erős pórázt?

Figyelt kérdés
Rottweiler kutyám van. Kellene neki normális nyakörv, póráz és szájkosár. Ebayen vettem egy fém folytó nyakörvet, rá is adtam, majd egy hét után itt az udvarban találtam meg elszakadva... Pedig nem volt vékony, nem tudom hogy valahova beakadt e, vagy hogy mi történt. De kellene most már sürgősen neki cuccok, de egyik webshopban se találok semmi értelmeset, csak kis testű kutyáknak valót, vagy nagyon gagyi cuccok, vagy horror ár. Pl egy sima lánc nyakörv 8 ezer...
2022. febr. 1. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Tudod azt szokták mondani hogy olcsó húsnak híg a leve. Tehát lehet relatíve olcsón rendeltél ebayről egy gagyi szart, de látod, tönkrement és újat kell venned. És leírtad, hogy nem horror áron akarsz (8000 ft nem annyira horror) újból venni egy olcsóbb terméket. Na már most ha az is elszakad akkor mi lesz? Ismét veszel egyet? Inkább fektess be egyszer nagyobb összeget, ne sokszor kevesebbet, jobban jársz. A dogtech oldalán érdemes körülnézni nekem is rottweiler kanom van 45-50 kg között mozog a súlya, hihhetetlen erő van benne, és ha úgy érzi meg is tudja mutatni, de a dogtechről rendelt fém ,,fojtó" évek óta bírja a strapát. [link]
2022. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Bende, Dogtech.

Ha láncnyakörv, akkor csak a Sprengert rendeld meg, az az egyetlen normális márka az elérhető piacon.

2022. febr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én a Decathlonban vettem a kutyának a cuccokat. Lehet neked kanod van és hülyén mutatna rajta a neonnarancssárga nyakörv az ugyanilyen színű pórázzal, de nekünk bevált, 1000 éve megvan. Jó erős, könnyen tisztítható.


De mi sokat túrázunk, szóval azért választottam rikító cuccokat.


Egyébként ha bemész a Fressnapf-ba pl, ott is vannak nagytestű kutyáknak cuccok.

Vagy az Alpha Zoo-ban is. De vannak kisebb noname kereskedések, ott is sok mindent lehet találni. Csak ugye nem szabad rá sajnálni a pénzt, a minőségi cuccot 1x kell megvenni és jó eséllyel kitart sokáig.

2022. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

A Sprenger tenyleg jo, nem tudom mit vártál az eBaytől.

Viszont se folytó, se fél folytó nyakörvet nem kéne a kutyán hagyni, csak addig amíg sétálsz vagy dolgozol vele. Ha azt akarod, hogy állandóan legyen rajta nyakörv, akkor egy vastag bőr (nem kínai műbőr) nyakörvet tegyél rá.

2022. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Fojtó, gyerekek… nem foLYtó!!!
2022. febr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Dogtech, Bende, Juliusk9,Vagus.


Láncnyakörv mit takar? Egyszerű csúszófojtó egysoros vagy kiképzőnyakörv?

2022. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!