Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szóljunk állatorvosnak a...

Szóljunk állatorvosnak a műtéti hegek körül megjelent duzzanatok miatt?

Figyelt kérdés

Két és fél hete volt ivartalanításon a szuka kutyánk (kb. 1,5 éves, közepes testű keverék).

Műtét után semmi gond nem volt vele, bár néha nyalta a sebét, de a varratokat nem szedte ki. 11 nappal később voltunk varratszedésen, a doki szerint nem volt semmi probléma. Tegnap vettük észre, hogy duzzanatok vannak a heg környékén:

[link]

Ezekkel forduljunk orvoshoz vagy normálisak? A kutyusnak semmi baja tőle, nem fáj neki és tapintásra mintha folyadékkal lenne tele. Azt olvastam, hogy ezek tulajdonképp szerómák, a felszívódó varratok okozzák és max egy-két hónap után eltűnnek . Valakinek volt hasonló tapasztalata, tünete a kutyájánál?



2022. febr. 2. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos szólnék az állatorvosnak, legalábbis felhívnám, elküldeném neki ugyanígy a képet és megkérném, hogy nézzen már rá.
2022. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Én is megkérdezném a dokitól, hogy kell-e aggódnom emiatt. Inkább beszélj vele kétszer feleslegesen, mint hogy baj legyen.
2022. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%

Szakmailag mondom, hogy ez a sebgyógyulás velejárója.

Szakmailag mondom, hogy vidd vissza kollégához, mert kell neki a pénzed!

2022. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen és semmi probléma nem volt.Gyógyul..:D
2022. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Itt már csak az a kérdés kérdező, hogy a random emberekre bízod a kutyád sorsát vagy jobban megbízol inkább egy szakavatott állatorvosban..
2022. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam,hogy ne vigye vissza,hanem azt hogy nekünk is volt ilyen.Nekünk nem volt semmi gond.Azért az ember mondhat saját véleményt és saját tapasztalatot is azon kívül,hogy vigye orvoshoz,nem? Pontozzatok csak le,akkor se volt NEKÜNK semmi gond.Ettől még egy telefont legalább megér.
2022. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Ki beszél rólad?
2022. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Kivéve az 5-öst.

Tudtam, hogy itt is lesz egy ilyen.

Amiért először kérdeztem, az azért van, mert:

- nehéz elérni a dokit telefonon, tulajdonképp gyorsabb ha bemegy az ember a rendelőbe

- viszont amilyen sokan szoktak ott lenni, gyakran órákig kell várakozni

-ha esetleg itt kiderítem, mennyire gyakori dolog ez, nem stresszelem se a kutyát és még másoktól sem veszem el a lehetőséget, azzal, hogy egy ilyen, nem komoly tünettel zaklatnám az orvost


De örüljél, mert elmegyünk dokihoz.

2022. febr. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!