Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyánál mit jelenthet...

Skynen kérdése:

Szuka kutyánál mit jelenthet ha ki van dörzsölődve a nemi szerve körül?

Figyelt kérdés
Nem rég felfigyeltem hogy gyakran nyalogatja oda lent magát és hogy kellemetlen neki, a covid miatt egy ideig állat orvoshoz sem tudtam vinni a neten pedig nem találtam rá választ, kutyám egy kb másfél éves puli keverék. A nemi szervénél mintha ki lenne dörzsölődve és valószínűleg irritálja. Tudok-e vele kezdeni valamit vagy van-e valakinek valami ötlete hogy mi lehet az? A válaszokat előre is köszönöm!

#kutya #állatorvos #puli #Állat egészségügy #Benti és kinti kutya
2022. jan. 12. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Többféle dolog lehet, itt kizárt hogy megállapítsák.


Lehet gomba, egyéb bőrfertőzés, irritáció, atka, ekcéma stb

2022. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha eddig nem tudtad vinni, akkor most épp itt az ideje hogy vidd. Senki nem tud távdiagnosztizálni meg távgyógyítani.

El tudom képzelni, eddig is mennyit szenvedett emiatt.

Érdekes, én a covid alatt is el tudtam hordani orvoshoz. Ha pedig arra gondoltál "egy ideig" alatt hogy arra a tíz napra amíg karanténban voltál, az nem egy hosszú idő, arra nem lehet ráfogni egy krónikus problémát.

2022. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Pedig valakit meg kell kerned, hogy vigye el allatorvoshoz a kutyat, ha te eppen karantenban vagy vagy mittudomen miert hivatkozol a covidra. Bar mar mult idoben beszelsz rola, tehat akkor tessek elindulni a kutyaval!

Ez nem jatek es nyilvan szenved is.

2022. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudtad?Mi is vittük.Minden doki nyitva van.
2022. jan. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!