Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyamegőrzés pár hétre?...

Kutyamegőrzés pár hétre? Valami jó tipp?

Figyelt kérdés

Költözés miatt úgy tűnik, két-három hétre kutyámnak ideiglenes befogadóhely kellene Budapesten. A legolcsóbb is 4000 Ft/nap , ha kennelben van. Ezeket rablóbandának tartom.

Nézegettem kutyapanziókat - de egy albérlet árában vannak, egy hónap alsó hangon 60000 Ft. Tud valaki olcsóbb lehetőséget? Kutyatápot én adok, a kutya egészséges, kisközép testű.



#kutyapanzió #kutyamegőrzés
2022. febr. 2. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Keress kutyaszittert ottalvással. De szerintem nem fogja senki vállani 4000/nap alatt
2022. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Komlo teruleten van olcsobb megoldas. De Bp-ne nem tudok. Ha edekel dobj egy uzit.
2022. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Esetleg napközit tudnék még ajánlani,ha az éjszakai szállása a kutyának nem gond,csak mondjuk az,hogy foglalkozni kell vele és költözés mellett nincs idő.


Az árnyas-csahosban 2500 körül van egy nap,de nem tudom milyen ismerősöm kutyája és macskája (asszem az is 1500/nap körül) volt ott tavaly ameddig koraszülés okán 4 hetet bent volt.

10.kerületben vannak helyileg,ha kell elérhetőségüket megkérdezem.

2022. febr. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

3.kerület | 3500ft/nap

(10 napos bérlet is van)


[link]

10.kerület | 2600ft/nap


[link]

17.kerület | 2800ft/nap

2022. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos éjszakai szállás is kell. Ideiglenesen pár hétig (míg az új lakás adásvétele lezajlik) a szüleimhez költözök, akik irtóznak a kutyáktól - pici panellakásban élnek. Napközben tudnám látogatni a kutyát, csak nem lehet velem. A kutyapanziók inkább csak napközik. Milliomosoknak valók.
2022. febr. 2. 16:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek nem épp ilyen "Luxus" helyek,de nem is fogják nyársra húzni a kutyád. Hozott élelemmel nem drága.
2022. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4000 forint sajnos nem olyan nagy pénz manapság. Én inkább fizetnék, amennyit kell, de csak jó helyre adnám a kutyám. Végülis azt mondod, csak pár hét. Ennyit azért csak megér a kutyád, nem?
2022. febr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én Szegeden élek, nekünk van kutyaszitter. Ha elutazunk nála van a kutyunk, lakásban. Minden nap küld képet, videót, hogy mit csináltak. Nagyon jófej csaj, és csak napi 2000.

Igaz, csak kistestűt fogad, de ha érdekelhet írj privit és adok kontaktot. :)

2022. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudod a kutyadat rabizni valamelyik rokonodra, baratodra vagy jobb ismerosodre? Nincs masik kutyas ismerosod akire szamithatnal?


Sokat jarom a vilagot es a kutyamat nem mindig tudom magammal vinni ... ilyenkor megkerek egy megbizhato ismerosomet, hogy koltozzon oda hozza, erezze jol magat az en szamlamra, azt csinal amit akar - csak egy keresem van, gondoskodjon a kutyamrol. Ennyi. Kutyanak is jo es en is intezhetem a dolgaim, aki pedig odakoltozik atmenetileg, siman erezheti ugy mint ha nyaralna, mert minden hobortjat kifizetem. Nem is szokott problema lenni soha.

2022. febr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Uromi Kutyamenhely es Kutyaiskola ... oda jartunk suliba ... emlekszem volt ott ilyen kutyatartas, hogy az illeto keritest epitett es ezert nem tudta a kutyat az udvaron tartani es par hetre beadta hozzajuk - meg kutyakikepzest is csinaltak ez ido alatt (persze csak egy tipp).
2022. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!