Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszer megkapott egy papucst...

Egyszer megkapott egy papucst hogy jatszon vele mert nem volt használva és mióta azt megkapta ahányszor meglát valamit a lábamon próbálkozik levenni és megvan sértődve ha nem kapja meg. Tipp hogy leszoktassam róla? Papuccsal próbáltam

Figyelt kérdés
Hogy mikor rákap oda csapok neki de az nem hatotta meg tulságosan

2021. máj. 30. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki normális kutyajátékot, vedd el tőle a papucsot és tiltsd ezt a viselkedést.
2021. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Következetes nevelés. Papucsot nem adunk oda neki, akkor sem ha már nem használod, mert nem fogja megkülönböztetni a kutya. Pl.: ugrálásról is le kell szoktatni, akkor se engedd amikor "játszós ruha" van rajtad, mert amikor meg munkába mész, a kutya nem fog különbséget tenni, hogy ami rajtad van az játszós ruha-e.
2021. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1/2 Van normális játék de mivel az érdekesebb volt hagytam neki had játszon vele.

2/2 igazad van és köszönöm.

2021. máj. 30. 16:25
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Tehát egyszer engedted és megerősítetted, hogy papuccsal játsszon. Lényegében megtanítottad erre. És most meggondoltad magadat. Miért? Miért erősítetted ezt benne?
2021. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Minden kölyökkutyám kapott olyan rossz papucsot rágni, amelyik nem jelentett veszélyt számára.

Ha valamelyiknek étvágya támadt az én általam használt papucsra, jött a letiltás és cserébe megkapta az ő sajátját.

Természetesen egy alkalom nem szokott eredményes lenni, mint oly sok esetben, amikor tanítjuk a kutyát a szabad-nem szabad elvárásokra.

2021. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!