Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sírhat a kutyám?

Miért sírhat a kutyám?

Figyelt kérdés
Hosszabb idokozonkent szokott a kis cavalier spanielem sirni. Egyertelmuen vmi fele fajdalom miatt. Szivbeteg kutyakent szuletett es csipoficama is van. (Most februarban lesz 3 eves) Gondoltam ezek miatt lehet, de ilyenkor etvagytalansaga is van. Ma is elojott es gyengen masziroztam neki a hasat es kis meleget is tettem ra. Vkinek a kutyajaval tortent mar hasonlo? Vkinek van tapasztalata ebben, mi okozhatja ezt?

2022. febr. 6. 10:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Kérlek, az isten szerelmére, vidd el állatorvoshoz, ne hagyd már így szenvedni. Milyen gazdi vagy te? Feldühít az ilyen, rohadtul.
2022. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Basszus milyen ember vagy te? A szívem repedne meg ha a kutyám sírna én meg hagynám szenvedni. Vidd orvoshoz te isten barma. Engem is nagyon fel tud dühíteni az ilyen, ez kegyetlenség!
2022. febr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már vittem orvoshoz, mutattam az orvosnak videot, de nem tudott ra gyogyszert adni. Azt mondta csipoficam miatt lehet. Az en kutyamnak vilagi jo elete van, elvan kenyesztetve, sose hagynank szenvedni, es a kutyam is szeret engem. De a sok eszetlen idiota gyulolkodo magyarnak ilyenkor is bantania kell a masikat, ezert tart itt magyarorszag, ahol van, mert az emberekben egy csopp jolelek sincs
2022. febr. 6. 11:08
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Gratulálok....
2022. febr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
16 eves gimnazista diaklany vagyok, es elek halok az allatokert. A masik kutyam 18 evet is megelte olyan jol van tartva. Spanielemnel mivel meg nem jelentkeztek sulyos tunetek a szivbetegsege miatt, ezert az orvos meg nem kezdte el gyogszerezni
2022. febr. 6. 11:13
 6/24 anonim ***** válasza:
25%

Ezert kellenek a belterjes fajkutyak? karos sznobsag, csak azert mert derogal keverek kutyat tartani, nem nezel ki jol amikor setaltatni viszed..

En lenezem azokat aki belterjes kutyakat tartanak, allatkinzas, beteges gyakorlat

2022. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
Én más orvoshoz vinném. Jó hogy nem már távgyógyított mint Tihanyi.
2022. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A 18 eves kutyam keverek ugy hoztak hozzank, mert azt mondtak ha nem fogadjuk be elaltatjak. A spanielem szivbetegkent szuletett, senki nem akarta elvinni (volt aki visszavitte), ugyanis nem csak betegsegei vannak, hanem ezek meg us latszodnak a kulsejen
2022. febr. 6. 11:22
 9/24 A kérdező kommentje:
Kilences valaszolo, mar irtam, hogy vittem nem egyszer emiatt orvaihoz, sot amikor mas kezelesein voltunk a kutyanak akkor is utanakerdeztem, de az orvos nem tudott vele mit kezdeni. Muteni nem lehet
2022. febr. 6. 11:24
 10/24 A kérdező kommentje:
Es az orvos ahova jarunk messze lakik tolunk, de az orszag legjobb allatorvosai koze tartozik, dijakat is kapott. Szuleim mar tobb mint husz eve odajarnak, nem fogunk valtani
2022. febr. 6. 11:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!