Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen márkájú kutyatápot...

Milyen márkájú kutyatápot ajánlanátok 8 hónapos staffbull-nak?

Figyelt kérdés
Halottam prémium minőségű tápokról és próbáltam is párat. jelenleg real nature juniort kap. esetleg ha ár érték arányban nézzük melyik márka lenne jobb választás? A real nature-nak elég borsos ára van

2022. febr. 8. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Leginkabb igazi husokat adj neki. Sz.rbol nem lehet varat epiteni….
2022. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ár-érték arányban a Real Nature szerintem nem rossz, nem a kifejezetten drága tápok közül való. Esetleg még ami hasonló és érdemes kipróbálni az az N&D, Hills, Taste of the Wild, Select Gold.


A két prémium márka itthon az Acana és az Orijen, mindkettő elég drága, de egyébként lényegesen kevesebbet kell adni belőlük a kutyának (mennyiségre), mint a többi tápból, úgyhogy én ezeket javaslom.


Amit kerülnék, az a Royal Canin.

2022. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Real Nature tökéletesen jó. Semmi értelme állandóan váltogatni, ha egyet szeret.

De persze jó márka még a Josera, Acana, Orijen stb. Mindegyikből megkapja az elegendő tápanyagot.

2022. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2022. febr. 8. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:

A Real Nature egy szuperprémium táp,azért ilyen drága.Az összes hozzá hasonló kategória és összetétel valahol itt 2000-2500ft/kg áron megy.

Egy ekkora méretű kutyát tekintve nem olcsóbb mint össze válogatni a húsokat,halakat és kiegészítőket a nyers etetéshez,sőt talán még jobban ki is jössz ha átszámolod.Ahogy mondjuk előre rendelni menüket sem olcsóbb.


Esetleg hasonló kategória a Carnilove,Purizon,Acana,Orijen,Select Gold (ugyan úgy Fressnapf),Premiere fresh vagy Premiere soft (Fressnapf,jó ár-értéke van ennek is),Brit tápok.

2022. febr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!