Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most adjuk el a kutyunkat...

Most adjuk el a kutyunkat decemberben és nagyon szomoru vagyok. A kiskutya könnyen elfelejt vajon?

Figyelt kérdés
jack russel kutyusunk van,8 honapos.egész pici kora ota nälunk volt,nagyon megszerettük.kisfiam is(ö most 1 éves mult).sajnos amellett döntöttünk hogy eladjuk a kutyät:(,mert a pärom sokat dolgozik és ez a fajta kiskutya kifejezetten sok idöt igényel,ami nekem meg nincsen ugye a baba mellet.a kisfiamnak nemrég volt mütétje is(vese),és ezert is az älatször miatt is az egészségére nézve döntöttünk ugy hogy eladjuk szegény:(!tudom hogy ez a helyes döntés,hiäba takaritok minden nap,mégis mindig van kutyaször,éS Félek nehogy a kisfiamnak baja legyen ettöl.nagyon hiänyozni fog a kiskutya:(,éS kéRdésem pedig hogy a kutya könnyen elfelejt?ha belegondolok abba hogy szomoru lesz,megszakad a szivem:(
2008. dec. 15. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem fog rátok emlékezni, de ha jó helye lesz az új családjánál, nem fog szomorkodni jól fogja érezni magát. Főleg ha esetleg többen vannak ( a kutyusok) :)

Elvégre az utcáról befogadott kutyák, vagy menhelyről is beilleszkednek az új környezetükbe és jól érzik magukat, Figyelj oda, hogy kinek adod oda esetleg néha látogassátok. :) Ha sokat foglalkoznak vele, semmi baja nem lesz el fogja felejteni, és megszereti az új helyét. Nekünk is voltak kiskutyák, nehéz volt megválni tőlük :(

2008. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
szerintem elfelejt én tenyésztő vagyok és ha eladok egy kiskutyát amit én neveltem fel egy napos kora óta egy év múlva már nem emlékszik rám
2008. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mär megvan a csaläd akiknek eladjuk.hetekig kaptuk a kutyära a telefonokat emaileket(hirdettük neten),és beszélgettünk mindegyik csaläddal telefonon,és igy döntöttük el kinél lenne a legkobb helye.jol välasztottunk csalädot ,ugy gondolom,nagyon nagyon jo helye lesz.külföldön lakunk,és itt nem verik kinozzzäk häl istennek öket,és aki kutyät vesz itt,az azert veszi mert van ideje rä,türelme,és imädja.häl istennek.de remélem nagyon jo helye lesz.köszönöm a välaszokat!
2008. dec. 16. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem akarnálak nagyon izélgetni de legközelebb jobban meg kell gondolni, mielőtt kutyát vesztek, mert nagyonis megviseli!


És ha a kisfiad nagyobb lenne benne is óriási törést okozna hogy eladják a barátját.


Kérlek legközelebb csak úgy vegyetek kutyát, ha 10-15 évre vállaljátok a felelősséget, bármi is történjen, hiszen egy érző lényről van szó!

2008. dec. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
megviseli, de elfelejt
2010. jún. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!