Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi A legjobb név egy kutyának?

Mi A legjobb név egy kutyának?

Figyelt kérdés

Lány név kéne

am Az Én kutyám angol bulldog


2010. szept. 11. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Adrien.
2010. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Anna.
2010. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
pepper
2010. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zsötem
2010. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dézi

Lizzy

Peggy (Peggi)

2010. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

11:20 Tegyük fel,hogy lány vagy.A neved: Anna.Négy házzal arréb vesznek egy kutyát.Ők nem tudják mi a neved,és nem is ismernek.Elnevezik a kutyát Annának.Nem éppen azok a csendes emberek akik halkan szólnának a kutyához,ráadásul sétáltatni is elviszik a rakoncátlan ebjét.

Az utcát nem süketek és bolondok lakják,és te sem vagy az.A többit a fantáziádra bízom (és a büszkeségedre).

2010. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne női nevet adni egy kutyának ? Inkább legyen Buksi, Morzsi és társai (persze vannak szép "nem női nevek" is)? Sosem értettem az ilyen embereket, miért kell ezen problémázni és miért lenne megalázó. Nekünk volt egy kutyánk, akit Alíznak hívtunk, utólag kiderült, hogy az egyik szomszédot is így hívják. Állandóan ezen problémázott, hogy hogy lehet ezt a nevet kutyának adni. Ennyi erővel hány primitív, bunkó embernek ugyanaz a keresztneve mint nekem. Inkább az zavarna, minthogy egy ugyanolyan nevű kutyával találkozzak.

Amúgy én ismerek egy lány angol bulldogot (barna-fehér foltos), neki Mangó a neve. Szerintem aranyos név.

2010. szept. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

legyen Muffin vagy Joy. :D

Amugy én is ismerek kutyát akinek az a neve mint nekem.

Akkor vagyok nagyon pipa amikor a becenevem adják a kutyának. xDD pedig a becenevem télleg teljesen sajátos!

Szerintem ha már lány nevet akarsz neki adni,akkor legyen angol lány név vagy akármilyen más,szerintem a Hana is szép mint japán név.(persze a Hana máshogy is megtalálható pl: Hannah de japánba Hana , és van pl: Hanako,Hanayo sötöbö.)

2010. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is lány angol bulldim van és a neve SÜTI
2010. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 péter 2 ***** válasza:
PURGI! És amikor azt hallják a kutyák,hogy gyere ide akkor oda megy a hallótávolsága lévő összes e?
2010. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!