Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bravecto tabletta vényköteles?

Bravecto tabletta vényköteles?

Figyelt kérdés
Először kapná a 6 hónapos kutyám. Ma már találtam benne egy kullancsot :(

2022. febr. 20. 14:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
S ez eléh hatékony? Vagy van jobb tabletta ami véd szúnyog ellen is? Előző kutyámon Foresto nyakörv volt mindig, az tuti volt kullancs ellen, de ugye szúnyogok ellen nem véd.
2022. febr. 20. 14:55
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Advantix.SpotOn cseppek.Légy,atka és tervek ellen is véd.
2022. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen, vényköteles.
2022. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként igen,vényköteles.
2022. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok cseppeket. De ahogy néztem basszus, a Bravecto sem véd szúnyog ellen. A Nexgard spectra ami véd szúnyog ellen is, de azt havonta kell beadni.
2022. febr. 20. 15:05
 6/19 anonim ***** válasza:
74%

Nekem ki szokták adni a gyógyszertárban a Bravecto-t, nem vettem észre, hogy vényköteles lenne. Annyit szoktak kérdezni hogy hány kilós a kutya, azt meg nyilván tudja az ember.


Az én kutyám úgy szokta hogy tavasszal, nyáron és ősszel egy Bravecto (3 havonta), amúgy meg ebben a 6 hónapban Milprazon tablettát szed havonta ami szív és bélféreg ellen is véd. Télen nem szed semmit, mert se szúnyog, se kullancs, a Bravecto meg a Milprazon amit utoljára beszed ősszel az elég neki következő tavaszig.

2022. febr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon köszönöm!!! A Milprazon vényköteles?
2022. febr. 20. 15:12
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Miért nem egyszerűbb fellövetni a receptet felhőbe állatorvossal vagy recepcióssal? Be se kell menned sehova.Taj kártya + személyi és megkapod a gyógyszert.

Nekünk kérik a receptet itt,kb 2 hete vettem.

2022. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy kutyagyógyszert felírnak az EESZT-be... Ne vicceljünk már :) Amúgy holnap beszélek az állatorvossal inkább, megkérdezem erről a Bravecto Milprazon kombóról, ez jobbnak tűnik mint a Nextgard. Az horribilis összeg egy rottinál havonta :( Köszönöm szépen a válaszokat!!! :)
2022. febr. 20. 15:20
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:12


Azt az állatorvostól szoktam kapni, úgyhogy szerintem igen.

2022. febr. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!