Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talán veszett? Ma jöttem...

Talán veszett? Ma jöttem hazafelé a suliból és találkoztam egy husky kutyával, aki elképesztően szelíd és nem is akar elmenni mellőlem. Egészen hazáig jött velem, és már itt van kb 3 órája a kutyáim ugatják de őt egyáltalán nem érdekli

Figyelt kérdés
Nem is ugat vissza. Szüleim is próbálták elzavarni, de nem megy el azt olvastam ha ilyen rendkívül szelid akkor veszett is lehet
2022. febr. 21. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy veszett. Szerintem csak jól szocializált, gazdája van. Sok benzinkúton már lehet chipet olvasni, én elvinném, környék facebookcsoportjaiba is érdemes lenne kirakni. Mindenesetre ne engedd össze a sajátjaiddal, fő a biztonság
2022. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Dehogy is. Ha róka lenne helyeselnèm. Minden husky amit ismerek ilyen baràtsàgos. Fotózd le, tegyél képet közössègi oldalra, nézéss chippet, próbáld megtalàlni a gazdit.
2022. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Husky-t nem szoktak kidobni az utcára, mindenképpen meg kéne találni a gazdáját, és kérdőre vonni, hogy miért is van az utcán az állata.
2022. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Legfeljebb elveszett, de lehet, hogy önsétáltató.
2022. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Érdemes lenne chipet nézetni nála, és értesíteni a gazdát.
2022. febr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha még mindig ott van, készíts róla egy fényképet. Aztán vidd el egy dokihoz / benzinkútra chipet olvastatni, biztos van gazdája. Ha van chip könnyű a dolgod, ha nincs akkor a fényképet posztold helyi kutyás közösségben facebookon, állatvédőknél, menhelyeknél.
2022. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
A husky amúgy sem ugatós.
2022. febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk husky keverékünk van, szomorúan látom a helyi facebook csoportokban, hogy hetente szökik el a környékről valakinek a husky-ja. Van, hogy ugyanannak az embernek havonta többször is, ami elkeserítő. Már írták, de mindenképpen tedd fel helyi csoportba a fotóját.

A husky-k egyáltalán nem rideg, agresszív kutyák, ahogyan hiszik a legtöbben, barátságosak tudnak lenni nagyon. Nem tudom troll kérdés-e (többször volt már itt ilyen kérdés, hogy a kérdezők aggódjanak).

2022. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és biztosan van ilyen elveszett állatos csoport ami a környéketekre fókuszál, azokban szoktal lenni állatvédők, akiknek van chipolvasójuk.
2022. febr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Veszettseg egy letezo betegseg, de egyaltalan nem jellemzo Magyarorszagon. Valoszinu azert baratsagos, mert emberhez van szokva ... vagy elszokott, vagy elveszett ... azert olyan baratsagos, mert segitseget szeretne kerni.


Fogadjatok be, nezzetek meg van-e benne chip ... aztan tegyetek belatasotok szerint (en vissza adnam a gazdajanak) de azert titkon szerintem be is fogadnam :)


Segits neki/rajta ... es ne felj, hogy veszett lenne.

2022. febr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!