Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azurian husky kutya?

Azurian husky kutya?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam képen, gyönyörű szépek, de érdekelne, ez egy külön fajta husky, vagy egy ritka szín?

Tud valaki valamit róla?



#husky #Azurian
2022. jan. 21. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Egyetlen egy képet ad ki erre a névre, az meg egy kékesre (pocsékul) photoshoppolt husky. Nincs ilyen fajta, de még szín se.
2022. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

[link] a kep ala az van irva roviden hogy beltenyeszettel sikerult ilyet tenyeszteni Oroszorszagban.

Normalis alomban nincs ilyen szin, nem is elfogadott, hiszen beltenyeszet eredmenye, mar ha letezik egyaltalan, es nem photoshop.

2022. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Találtam egy olyan képet is, amin pont ugyanaz a kutya, pont ugyanolyan mintazattal világosbarna "Isabella" színű, tényleg valószínűbb, hogy azt a kutyát photoshoppolták meg kékre.

[link]

Ezt találtam.

2022. jan. 21. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy szürke vagy vörös színű Szibériai Husky,csak át van photoshoppolva,de elég gagyin.Még a fekete cipő is kékes árnyalatot kapott annyira nem figyeltek oda,hogy csak a kutya legyen átszinezve.


Se Azurian,se Isabella szín nincs.

Light red,light grey.

ez a két szín amit te találtál + a fehér/white amiben elméletben keresztezve lett hogy ilyen kék lett.

Sok fajtából van kék bunda,de az nem a husky és többnyire nem elfogadott szín.(pl francia bulldognál nem az)

2022. jan. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!