Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ne röhögjetek ki a kérdésem...

Ne röhögjetek ki a kérdésem matt! A westiek mikor vedlenek?

Figyelt kérdés
Nah nem a kérdés miatt ne röhögjetek hanem ezért: 3 Éve van meg a westienk. Még egyszer sem láttam volna hogy vedlene . Azt most az ölembe ült és tiszta szőr lettem. Mi van vele? Most furcsán viselkedik és tegnap hányt :S (Aztán rájöttünk hogy megevett vmit)És most mindig kajáért könyörög. Eddig ezt még nem csinálta.
2010. szept. 11. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Náluk folyamatos a szőr váltása,nem egyben történik mint más kutyáknál.
2010. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Westit trimmelni kell mert nem vedlik. Nem elég nyírni mert így az elhalt szőrszálak nem hullanak ki, vegyél trimmelőkést ha kézzel nem tudod (feltételezem, hogy nem tudod, mert ált. csak képzett kutyakozmetikus tudja hogy kell) én is trimmelőkást használok. Mit evett meg a kutyád? Ha holnap is hányni fog vidd orvoshoz mert a hányástól könnyen kiszáradhat. Friss víz mindig legyen előtte és figyelgesd! Jobbulást a kutyunak:)
2010. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az asszem ilyen szobakutya és gondolom annyira nem hullik a szöre. most hogy kaját kér mindig adj neki annyit amennyit kér aztán elkéne vinni álatorvoshoz... nekünk olyan kutyánk van ameik nemtudja megemészteni a krumplit. lehet hogy a te kutyád is v mire alergiás!
2010. szept. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne adj amennyit kér!!

képesek a napi adagjuk sokszorosát megenni,és rettenet módon elhizni.

2010. szept. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem szobakutya. Még esőben is kinn van csak most jött be kicsit mert megunta a kinntlétet. Ő ilyen ki-be kutya. És nem szoktunk itthon a szőrével fogklalkozni mert utálja és "nyávog" (tényleg , multkor mondta hogy miau :D XD) és nem akarja. jövő héten visszuk kozmetikushoz és le fogom fotózni. Felrajam majd? :)
2010. szept. 11. 20:24
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem anyut és monda hogy vagy egy csigát vagy egy békát evett meg ( xD ... leet francia a kutya mert szereti a csigákat :S... meg a békákat)
2010. szept. 11. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!