Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A pulik vedlenek?

A pulik vedlenek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, minden kutya vedlik, tehát a szőr elhal egy idő után és cserélődik. De a hosszabb göndörebb szőrűek kevésbé szőrözik össze a lakást, mert egybegubancolódik a sok szőr, és nem kerül egyenesen a kanapéra. A pulinál még jobb a helyzet, mert beleragad a rasztába, ezért csak nagyon kevés köt ki a kanapén. De azért ne gondold, hogy ha pulit veszel, akkor nem lesz kutyaszőrös a lakás :)
2010. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem van pulim csak én nem vettem észre rajta hogy vedlik de télleg nem . Ha simogatom a szőre (egypár szőrszál se) nem maradt a kezemben én le szoktam vágni a szőrét minden nyáron én vágom tök cuki akkor :)
2010. jún. 28. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy pulit ismerek, nagyon szépen be van rasztázva, minden nap átsodorja a gazdi a tincseket (fél óra alatt megvan az egész) és még soha egy szőrszálat nem láttam kijönni belőle. Nyilván benne marad a rasztában az is, ami amúgy már a bőrétől elvált.
2010. jún. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A puli nem vedlik... Tenyésztő vagyok és a fajtatiszta nem , vagy csak nagyon minimálisan vedlik...
2010. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez fura, nekem a 10 honapos pulim nagyon vedlik az utobbi idoben, a szore meg nincs osszerasztasodva de nagyon vedlik, ha nem fesulom meg hetente akkor mindene tiszta kutyaszor es meg fesulessel is...nemtudom...remelem berasztasodik a szore
2011. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!