Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, ha az a kiskuty...

Mit csináljak, ha az a kiskutya, amit szeretnék nagyon messze van tőlünk?

Figyelt kérdés
3 éve kaptam 2 kiskutyát, aki közül az egyik meghalt. Epilepsziás rohamai voltak és útban az állatkórházba meghalt. A másik kutyusom nagyon magányos mióta ez történt, hiányzik neki a testvére. Szeretnék neki egy kistestvért, akivel játszhatna, de akarva-akaratlanul is olyan kutyust keresek, mint amilyen a Szotyi is volt. Jó ideje keresgélek és az a kiskutya, ami úgy néz ki mint ő Szolnokon van. Én pedig Pilisszentivánon. Nem tudom mit tehetnék. Néztem más kutyákat is, de el sem tudom képzelni, hogy ne olyan legyen mint ő. Légyszi ne írjatok bántó dolgokat így is kivagyok! A válaszokat előre köszönöm!
2010. szept. 11. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van kocsitok akkor azzal, ha nincs akkor busszal, de menjetek el a kutyáért! Annyit megérne, hogy egy hosszabb utat bevállaltok érte, ne sajnáljátok ilyenre a pénzt!
2010. szept. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem íróhoz!ne sajnáljátok rá a pénzt később meg fog térülni ha nem is anyagiakban!
2010. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy az a távolság. Én 600 km-t utaztam a kiskutyámért, de ismerek olyat, aki 5000-et.
2010. szept. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ismerősöm Szlovákiából egész Csehországba utazott a kiskutyusért. Igaz azért mert Magyarországon csak 1 tenyészet van( szerintem kicsit alulméretezettek, én tömzsinek látom őket, és sok a diszpláziás), Szlovákiában is csak egy( nem szimptaikus hogy mennyi rengeteg kutyája van és hogy milyen állapotban vannak) és Csehországban 3-4. Emígy Tosa Inu kutyusról van szó. Ott meg is találták a megfelelő tenyészetet: [link] Mi is nézegetünk külföldi tenyészeteket is majd a leendő kutyushoz. De hidd el megéri. Csak akkor eszik amikor kinn vannak a gazdik, ha elmennek volt hogy még szakadó esőben is az ajtó előtt ült és türelmesen várt mikor érnek haza. :)
2010. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!