Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Keverék kutya séta után...

Keverék kutya séta után bepisil, miért?

Figyelt kérdés

Van egy kutyusom lassan 2 éve. Keverék és eddig nem volt ilyen, de kb 1 hete nem ette meg a tápját, és váltatottam neki egy másik fajtára, azt már megeszi, de max egy közepes adagot. 5 napja hogy séta után nem akar bejönni a lakásba, és amikor behozom kb 5 perc után bepisil, teljesen random helyekre. Hiába sétál 3 órát és 1 csepp pisi se jön ki belőle, de amikor behozom valahogy (ivás előtt) csak bepisil, és ül benne, vagy mellette. Mi baja lehet? Vagy miért csinálja? De mielőtt bepisil aktívan nyalogatja a genitáliát. a Elviszem dokihoz, de mivel genetikailag beteg volt, így is több, mint 1 millióba került. Most egy 100 ezeres labor, kivizsgálással is lenne. Szuka kutyáról van szó, és miskárolt is.


(Gerinc, és láb problémája van)



2022. febr. 27. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg orvoshoz kellene vinni.
2022. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem azért, mert keverék.

Orvoshoz kéne vinni, valószínűleg a gerinc, láb problémájával függ össze.

2022. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1

Esetleg volt már ott ha ennyit kiadtam rá.

#2 Havonta van röntgenen a láb és gerinc a műtét utáni állapothoz képest teljesen rendben van. Fekély miatt kell vinnem rendszeresen. A keveréket azért írtam, mert nem egy jellegzetes tipik fajta betegségre kell gondolni.

2022. febr. 27. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Valts at fottetelre: hus zoldseg es leves. A rendes etel alapozza meg az egeszseget. A fekely a tap miatt van. A gyors sebgyogyulast az elegendo asvanyi anyag vitamin szint es kollagen szint befolyasolja!!

Biztos,h rendes etellel,csontlevessel elmulik a fekelye!! Magamon is ezt tapasztaltam.


Maszirozzad az izmait. A holyag csak dllazult allapotaban zar. Tehat stressz hatasara is bepisilhet. Vagy hirtelen hideg hatasra osszeszorul az ember izomzata is.


Kimutott kutyanak osztrogenpotlas kell. Gyogymovenyekkel a legjobb. Erre jo a kinai angyalgyoker pl.

2022. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. febr. 27. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!